۸ هزار پتوی امدادی روزانه در هلال احمر تولید می شود

تهران – ایرنا – مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران وابسته به جمعیت هلال احمر، از تولید روزانه ۸ تا ۱۰ هزار تخته پتوهای امدادی شرایط اضطراری عمومی و پیچیده انواع حوادث در این شرکت برای استفاده و توزیع در بین آسیب دیدگان و حادثه دیدگان احتمالی خبر داد.

بیشتر خواندن

احتمال رای عدم اعتماد به نخست وزیر بریتانیا قوت گرفت

شبکه جهانی بی‌بی‌سی روز چهارشنبه از قوت گرفتن رای عدم اعتماد مجلس بریتانیا به ترزا می، نخست وزیر این کشور، خبر داد. زمزمه‌های رای عدم اعتماد نمایندگان هم‌حزبی خانم می در مجلس به او از روز سه‌شنبه‌ آغاز شده بود. روزنامه گاردین صبح چهارشنبه در گزارشی نوشت که سه‌شنبه شب این گمانه قوت گرفته است که تعداد نامه‌های نمایندگان برای …

بیشتر خواندن

اولین گوشی ۵G وان پلاس اوایل خردادماه سال آینده معرفی می‌شود

پیت لائو مدیرعامل وان‌پلاس اعلام کرد گوشی هوشمند وان‌پلاس با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی ۵G تا پایان ماه می (اوایل خردادماه ۱۳۹۸) به‌طور رسمی معرفی خواهد شد. 

بیشتر خواندن

آژانس امنیت ملی آمریکا هشدار داد: هکرهای چینی درصدد حمله هکری بزرگ‌تری هستند

یکی از مقامات ارشد آژانس امنیت ملی آمریکا ضمن هشدار نسبت به هکرهای چینی، اعلام کرد که چین خود را برای حمله‌ی هکری بزرگ‌تری آماده می‌کند. 

بیشتر خواندن

جشنواره بارسلون به‌دنبال نمایش استعداد مستندسازان به مردم است

تهران- ایرنا- مدیر فرهنگی و برنامه‌ریز جشنواره مستند بارسلون، هدف اصلی این جشنواره در بازار فیلم را به اشتراک گذاشتن و نمایش خلاقیت و استعداد مستندسازان با تماشاگران عادی عنوان کرد.

بیشتر خواندن

۴.۶ تن تریاک در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان – ایرنا – فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف چهار تن و ۶۴۸ کیلوگرم تریاک، یک قبضه آرپی جی، سه گلوله آرپی جی، یک قبضه گرینف، یک قبضه کلاش به همراه ۱۴۳ فشنگ جنگی و توقیف سه دستگاه خودرو وانت خبر داد.

بیشتر خواندن

ایرج دانایی فرد، فوتبالیست تاریخ‌ساز ایرانی،‌ درگذشت

ایرج دانایی فرد، فوتبالیست مشهور ایرانی و زننده اولین گل تاریخ فوتبال ایران در جام جهانی، روز چهارشنبه در شیراز درگذشت. به گزارش خبرگزاری ایسنا، دانایی فرد به علت بیماری کبدی در بیمارستان بستری شده بود.    

بیشتر خواندن

در مرکز خرید همه چیز ارزان‌تر است

چند سالی است که با ورود اینترنت به زندگی ما فروشگاه‌های فیزیکی و محلی کم‌کم جای خود را به فروشگاه‌های مجازی یا اینترنتی می‌سپارند.

بیشتر خواندن

قاچاقچیان پروازی ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر بلعیدند

تهران- ایرنا- رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: بر اساس آمار از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر که توسط ۵۹ قاچاقچی در بسته های خاصی بسته بندی و بلعیده شده بودند، در مرزهای هوایی کشور کشف و ضبط شده است.

بیشتر خواندن

مدیر مالی هواوی به قید وثیقه آزاد شد

پس از دستگیری منگ وانژو در خاک کانادا، مدیر مالی هواوی به قید وثیقه‌ آزاد شد؛ حال آنکه وی باید پابندی مجهز به GPS را همواره به همراه داشته باشد.

بیشتر خواندن

فولکس واگن به‌دنبال توقف تولید مدل‌های کم‌فروش و سرمایه‌گذاری در خودروهای برقی است

فولکس‌واگن در راستای اصلاح ساختار قصد دارد سیستم‌های محرکه کم تقاضا را کاهش دهد و  تا سال ۲۰۲۵ حدود ۲۰ خودروی الکتریکی به بازار عرضه کند.

بیشتر خواندن
Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super