۱۳/۰۵/۱۳۹۹

افزایش شمار مبتلایان به کرونا موجب برقراری دوباره محدودیت‌ها در ایالت‌ ویکتوریا در استرالیا شد

با اعلام ابتلای صدها مورد جدید ابتلا به کرونا در یک شبانه روز در ایالت ویکتوریا استرالیا، مقامات این ایالت با اعلام وضعیت فاجعه محدودیت‌ها برای مقابله با این ویروس را بار دیگر برقرار کرده‌اند. به گزارش رویترز، ایالت ویکتوریا، روز یکشنبه ۱۲ مردادماه ۶۷۱ مورد جدید ابتلا به کرونا و هفت مورد مرگ براثر این ویروس را گزارش داد. ایالت ویکتوریا دومین ایالت پر جمعیت در استرالیا محسوب می شود. در حال حاضر ممنوعیت خروج از خانه برای شش هفته در شهر ملبورن، دومین شهر بزرگ استرالیا، برقرار است. دنیل اندروز، رئیس دولت ایالت ویکتوریا، نیز اعلام کرد که قوانین فعلی اعمال شده از بروز هزاران مورد جدید ابتلا جلوگیری می کند. همچنین دولت فدرال نیز از تصمیمات این ایالت پشتیبانی کرده ‌و اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا، در یک پیام توئیتری این اقدامات را الزامی توصیف کرده است براساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز، شمار مبتلایان به کرونا در استرالیا ۱۷ هزار و ۸۵۹ نفر و آمار مرگ براثر این ویروس نیز ۲۰۸ نفر اعلام شده است.

با اعلام ابتلای صدها مورد جدید ابتلا به کرونا در یک شبانه روز در ایالت ویکتوریا استرالیا، مقامات این ایالت با اعلام وضعیت فاجعه محدودیت‌ها برای مقابله با این ویروس را بار دیگر برقرار کرده‌اند.

به گزارش رویترز، ایالت ویکتوریا، روز یکشنبه ۱۲ مردادماه ۶۷۱ مورد جدید ابتلا به کرونا و هفت مورد مرگ براثر این ویروس را گزارش داد.

ایالت ویکتوریا دومین ایالت پر جمعیت در استرالیا محسوب می شود. در حال حاضر ممنوعیت خروج از خانه برای شش هفته در شهر ملبورن، دومین شهر بزرگ استرالیا، برقرار است.

دنیل اندروز، رئیس دولت ایالت ویکتوریا، نیز اعلام کرد که قوانین فعلی اعمال شده از بروز هزاران مورد جدید ابتلا جلوگیری می کند. همچنین دولت فدرال نیز از تصمیمات این ایالت پشتیبانی کرده ‌و اسکات موریسون، نخست وزیر استرالیا، در یک پیام توئیتری این اقدامات را الزامی توصیف کرده است

براساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز، شمار مبتلایان به کرونا در استرالیا ۱۷ هزار و ۸۵۹ نفر و آمار مرگ براثر این ویروس نیز ۲۰۸ نفر اعلام شده است.