۱۶/۰۵/۱۳۹۹

استرالیا وضعیت شیوع کرونا در ایالت ویکتوریا را «فاجعه‌بار» اعلام کرد

استرالیا وضعیت شیوع کرونا در ایالت ویکتوریا را «فاجعه‌بار» اعلام کرد استرالیا پس از گسترش ویروس کرونا در ایالت ویکتوریا، پرتراکم‌ترین ایالت این کشور، وضعیت این منطقه را فاجعه‌بار اعلام کرد. شمار متبلایان در ایالت ویکتوریا در روز یکشنبه ۱۲ مرداد به بیش از ۱۱ هزار تن رسید. علاوه بر آن ۱۲۳ تن نیز جان خود را از دست داده‌اند. افزایش مبتلایان در این ایالت مهم استرالیا، باعث اجرای محدودیت‌هایی چون منع رفت‌وآمد شبانه، اجبار به ماندن در خانه، و محدود شدن ورزش در فضای باز شده است. استرالیا در ابتدا یکی از کشورهای موفق در کنترل شیوع ویروس کرونا بود اما در هفته‌های اخیر با موج گسترده‌ای از شیوع این ویروس مواجه شده است.

استرالیا وضعیت شیوع کرونا در ایالت ویکتوریا را «فاجعه‌بار» اعلام کرد

استرالیا پس از گسترش ویروس کرونا در ایالت ویکتوریا، پرتراکم‌ترین ایالت این کشور، وضعیت این منطقه را فاجعه‌بار اعلام کرد.

شمار متبلایان در ایالت ویکتوریا در روز یکشنبه ۱۲ مرداد به بیش از ۱۱ هزار تن رسید. علاوه بر آن ۱۲۳ تن نیز جان خود را از دست داده‌اند.

افزایش مبتلایان در این ایالت مهم استرالیا، باعث اجرای محدودیت‌هایی چون منع رفت‌وآمد شبانه، اجبار به ماندن در خانه، و محدود شدن ورزش در فضای باز شده است.

استرالیا در ابتدا یکی از کشورهای موفق در کنترل شیوع ویروس کرونا بود اما در هفته‌های اخیر با موج گسترده‌ای از شیوع این ویروس مواجه شده است.