۲۴/۰۵/۱۳۹۹

پرزیدنت ترامپ: جشن روز استقلال در واشنگتن «بدون تردید یک شب ویژه خواهد بود»

دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در پیامی از برگزاری جشن روز استقلال در پایتخت آمریکا استقبال کرد و گفت که این مراسم ویژه خواهد بود. پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر ضمن قدردانی از حمایت دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم، که «ادای احترام به آمریکا» نام گرفته است، نوشت که این جشن بی‌تردید «شامگاهی ویژه خواهد بود.» پرزیدنت ترامپ و بانوی اول ملانیا در مراسم جشن روز استقلال حضور پیدا خواهند کرد و رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در آن مراسم سخنرانی می‌کند. این مراسم روز چهارم ژوئیه در واشنگتن برگزار می‌شود. در این مراسم هواپیماهای نظامی بر فراز واشنگتن پرواز کرده و در پایان مراسم آتش‌بازی برگزار می‌شود. دیوید برنهارد، وزیر کشور آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرد که مراسم «ادای احترام به آمریکا» در سال ۲۰۲۰، احترامی میهن‌پرستانه به نیروهای نظامی است و وزارت دفاع ایالات متحده نمایش پرواز هوایی را برگزار می‌کند. Special thank you to the @UnitedWarVets, @GrucciFireworks, @Scotts_MGro, and @FedEx — for their support of what will, without question, be a special evening! #Salute2America..

دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا، در پیامی از برگزاری جشن روز استقلال در پایتخت آمریکا استقبال کرد و گفت که این مراسم ویژه خواهد بود.

پرزیدنت ترامپ در پیامی در توئیتر ضمن قدردانی از حمایت دست‌اندرکاران برگزاری این مراسم، که «ادای احترام به آمریکا» نام گرفته است، نوشت که این جشن بی‌تردید «شامگاهی ویژه خواهد بود.»

پرزیدنت ترامپ و بانوی اول ملانیا در مراسم جشن روز استقلال حضور پیدا خواهند کرد و رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در آن مراسم سخنرانی می‌کند.

این مراسم روز چهارم ژوئیه در واشنگتن برگزار می‌شود. در این مراسم هواپیماهای نظامی بر فراز واشنگتن پرواز کرده و در پایان مراسم آتش‌بازی برگزار می‌شود.

دیوید برنهارد، وزیر کشور آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرد که مراسم «ادای احترام به آمریکا» در سال ۲۰۲۰، احترامی میهن‌پرستانه به نیروهای نظامی است و وزارت دفاع ایالات متحده نمایش پرواز هوایی را برگزار می‌کند.

Special thank you to the @UnitedWarVets, @GrucciFireworks, @Scotts_MGro, and @FedEx — for their support of what will, without question, be a special evening! #Salute2Americahttps://t.co/QmI58d1gcD

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) July 1, 2020

بخش فارسی صدای آمریکا سخنرانی پرزیدنت ترامپ را به صورت زنده و با ترجمه همزمان، پخش خواهد کرد.