۱۲/۰۴/۱۳۹۹

دانشگاه پزشکی مشهد خبر تعطیلی شهر را تکذیب کرد

دانشگاه پزشکی مشهد خبر تعطیلی شهر را تکذیب کرد ساعتی پس از انتشار خبری مبنی بر تعطیلی شهر مشهد به دلیل بالا گرفتن بحران کرونا این خبر تکذیب شد. صبح چهارشنبه خبری منتشر شد مبنی بر این که ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان خراسان رضوی تصمیم گرفته است که شهر مشهد را به مدت یک هفته تعطیل کند. این تعطیلی یک هفته‌ای که امکان تمدید آن هم هست قرار بود از روز شنبه، ۱۴ تیرماه، آغاز شود. روز سه‌شنبه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفته بود که «با توجه به افزایش تعداد مبتلایان بستری و سرپایی در مشهد و استان خراسان رضوی روز چهارشنبه در جلسه‌ای» اعمال محدودیت‌های جدید بررسی خواهد شد. حال دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌گوید که این خبر «صحت ندارد». بر اساس اعلام علیرضا رحیمی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعطیلی یک هفته‌ای مشهد صحت ندارد و تنها محدودیت‌های گروه سه و چهار اعلامی از سوی ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت در مشهد و شهرهای قرمز خراسان رضوی اعمال خواهد شد.

دانشگاه پزشکی مشهد خبر تعطیلی شهر را تکذیب کرد

ساعتی پس از انتشار خبری مبنی بر تعطیلی شهر مشهد به دلیل بالا گرفتن بحران کرونا این خبر تکذیب شد.

صبح چهارشنبه خبری منتشر شد مبنی بر این که ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان خراسان رضوی تصمیم گرفته است که شهر مشهد را به مدت یک هفته تعطیل کند.

این تعطیلی یک هفته‌ای که امکان تمدید آن هم هست قرار بود از روز شنبه، ۱۴ تیرماه، آغاز شود.

روز سه‌شنبه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفته بود که «با توجه به افزایش تعداد مبتلایان بستری و سرپایی در مشهد و استان خراسان رضوی روز چهارشنبه در جلسه‌ای» اعمال محدودیت‌های جدید بررسی خواهد شد.

حال دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌گوید که این خبر «صحت ندارد».

بر اساس اعلام علیرضا رحیمی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعطیلی یک هفته‌ای مشهد صحت ندارد و تنها محدودیت‌های گروه سه و چهار اعلامی از سوی ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت در مشهد و شهرهای قرمز خراسان رضوی اعمال خواهد شد.