۱۱/۰۴/۱۳۹۹

انفجار مهیب در یک مرکز درمانی تهران؛ حداقل سه مصدوم تاکنون

انفجار مهیب در یک مرکز درمانی تهران؛ حداقل سه مصدوم تاکنون بعد از انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی از انفجاری در شمال تهران، خبرگزاری تسنیم شامگاه سه‌شنبه ۱۰ تیرماه گزارش داد که این حادثه در یک کلنیک درمانی اتفاق افتاده است. پیمان صابریان رئیس مرکز اورژانس تهران نیز به خبرگزاری فارس گفته که این حادثه احتمالاً به دنبال انفجار کپسول گاز بوده و سه مصدوم بر جای گذاشته است. با این حال، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفته است: احتمالا در طبقات فوقانی تعدادی بیمار نیز بستری شده باشند و نمی‌توان فعلا شمار دقیق مصدومین را اعلام کرد. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفته است نیروهای آتش‌نشانی در حال حاضر مشغول اطفای حریق هستند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اشاره به اینکه علت دقیق وقوع حادثه هنوز مشخص نشده است، گفته که احتمال نگهداری سیلندر در انبار این کلینیک درمانی سبب بروز این انفجار شده است. به گفته او، اینکه در حال حاضر چه تعداد مصدوم و یا دچار حادثه شده‌اند هنوز مشخص نشده و نیروهای آتش‌نشانی در حال تلاش جهت دسترسی به طبقات بالایی کلینیک که احتمالاً تعدادی بیمار نیز بستری و حضور دارند ه..

انفجار مهیب در یک مرکز درمانی تهران؛ حداقل سه مصدوم تاکنون

بعد از انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی از انفجاری در شمال تهران، خبرگزاری تسنیم شامگاه سه‌شنبه ۱۰ تیرماه گزارش داد که این حادثه در یک کلنیک درمانی اتفاق افتاده است.

پیمان صابریان رئیس مرکز اورژانس تهران نیز به خبرگزاری فارس گفته که این حادثه احتمالاً به دنبال انفجار کپسول گاز بوده و سه مصدوم بر جای گذاشته است.

با این حال، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفته است: احتمالا در طبقات فوقانی تعدادی بیمار نیز بستری شده باشند و نمی‌توان فعلا شمار دقیق مصدومین را اعلام کرد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفته است نیروهای آتش‌نشانی در حال حاضر مشغول اطفای حریق هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اشاره به اینکه علت دقیق وقوع حادثه هنوز مشخص نشده است، گفته که احتمال نگهداری سیلندر در انبار این کلینیک درمانی سبب بروز این انفجار شده است.

به گفته او، اینکه در حال حاضر چه تعداد مصدوم و یا دچار حادثه شده‌اند هنوز مشخص نشده و نیروهای آتش‌نشانی در حال تلاش جهت دسترسی به طبقات بالایی کلینیک که احتمالاً تعدادی بیمار نیز بستری و حضور دارند هستند.

این حادثه در یک کیلینیک درمانی در خیابان شریعتی پایین‌تر از میدان قدس کوچه ماهروزاده به‌وقوع پیوسته است.

برخی گزارش‌ها می‌گویند که محل حادثه در واقع مرکز تصویربرداری پزشکی (سی‌تی‌اسکن و ام‌.ار.ای) است.