۱۳/۰۴/۱۳۹۹

ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های پاوه برای ششمین روز

ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های پاوه برای ششمین روز مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های پاوه برای ششمین روز متوالی خبر داد. در همین حال خبرگزاری ایلنا، روز سه‌شنبه، دهم تیر، نوشت که فریدون یاوری ابراز امیدواری کرده که تا عصر امروز آتش مهار شود. آقای یاوری گفته تاکنون ۱۴۰۰ هکتار از زمین‌های این منطقه در آتش سوخته و اهالی بومی و نیروهای امدادی با امکانات موجود برای مهار آتش تلاش می‌کنند. از روز پنج‌شنبه گذشته، آتش در منطقه بوزین و مرخیل در پاوه شعله‌ور شده و با آن که نیروهای امدادگر و مردمی توانستند تا غروب روز شنبه آتش را مهار کنند، اما عصر همان روز دوباره آتش شعله‌ور شد و همچنان ادامه دارد. در روزهای گذشته، سه نفر از فعالان محیط زیست منطقه هنگام اطفاء حریق در محاصره آتش گرفتار شدند و به علت وزش باد شدید نتوانستند جان خود را از مهلکه نجات دهند. آن طور که فرماندار پاوه گفته، اعزام بالگرد به منطقه تقریبا غیرممکن اعلام شده، چرا که به دلیل وزش باد ممکن است خود بالگرد باعث تشدید آتش‌سوزی و انتقال آن به دیگر مناطق جنگلی شود.

ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های پاوه برای ششمین روز

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از ادامه آتش‌سوزی در جنگل‌های پاوه برای ششمین روز متوالی خبر داد.

در همین حال خبرگزاری ایلنا، روز سه‌شنبه، دهم تیر، نوشت که فریدون یاوری ابراز امیدواری کرده که تا عصر امروز آتش مهار شود.

آقای یاوری گفته تاکنون ۱۴۰۰ هکتار از زمین‌های این منطقه در آتش سوخته و اهالی بومی و نیروهای امدادی با امکانات موجود برای مهار آتش تلاش می‌کنند.

از روز پنج‌شنبه گذشته، آتش در منطقه بوزین و مرخیل در پاوه شعله‌ور شده و با آن که نیروهای امدادگر و مردمی توانستند تا غروب روز شنبه آتش را مهار کنند، اما عصر همان روز دوباره آتش شعله‌ور شد و همچنان ادامه دارد.

در روزهای گذشته، سه نفر از فعالان محیط زیست منطقه هنگام اطفاء حریق در محاصره آتش گرفتار شدند و به علت وزش باد شدید نتوانستند جان خود را از مهلکه نجات دهند.

آن طور که فرماندار پاوه گفته، اعزام بالگرد به منطقه تقریبا غیرممکن اعلام شده، چرا که به دلیل وزش باد ممکن است خود بالگرد باعث تشدید آتش‌سوزی و انتقال آن به دیگر مناطق جنگلی شود.