۰۹/۰۴/۱۳۹۹

مایک پنس گردهمایی‌های انتخاباتی در فلوریدا و آریزونا را به دلیل افزایش نرخ ابتلا به کرونا لغو کرد

بخش انگلیسی صدای آمریکا – معاون رئیس جمهوری ایالات متحده گردهمایی‌های انتخاباتی که قرار بود این هفته در فلوریدا و آریزونا برگزار شود را، به دلیل بالا رفتن دوباره موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا در این ایالت‌ها، لغو کرد. با این حال کاخ سفید تایید کرده است که مایک پنس طبق برنامه قبلی ضمن سفر به این دو ایالت، با فرمانداران و تیم‌هایبهداشت و درمان آنها دیدار و درباره آخرین تحولات گفت‌وگو خواهد کرد. آقای پنس روز جمعه در نشست تیم ویژه کاخ سفید برای مبارزه با پاندمی کرونا گفته بود به فلوریدا، تگزاس، و آریزونا خواهد رفت تا جدیدترین «گزارش‌های میدانی» را درباره افزایش نرخ ابتلا به ویروس کووید۱۹ در آن مناطق دریافت کند.

بخش انگلیسی صدای آمریکا – معاون رئیس جمهوری ایالات متحده گردهمایی‌های انتخاباتی که قرار بود این هفته در فلوریدا و آریزونا برگزار شود را، به دلیل بالا رفتن دوباره موارد ابتلا به ویروس جدید کرونا در این ایالت‌ها، لغو کرد.

با این حال کاخ سفید تایید کرده است که مایک پنس طبق برنامه قبلی ضمن سفر به این دو ایالت، با فرمانداران و تیم‌هایبهداشت و درمان آنها دیدار و درباره آخرین تحولات گفت‌وگو خواهد کرد.

آقای پنس روز جمعه در نشست تیم ویژه کاخ سفید برای مبارزه با پاندمی کرونا گفته بود به فلوریدا، تگزاس، و آریزونا خواهد رفت تا جدیدترین «گزارش‌های میدانی» را درباره افزایش نرخ ابتلا به ویروس کووید۱۹ در آن مناطق دریافت کند.