۲۲/۰۵/۱۳۹۹

علی‌رغم انتقادات بین المللی؛ نمایشگاه گوشت سگ در چین بازگشایی شد

علی رغم هشدارهای بین المللی و نگرانی ها درباره سلامتی در پی شیوع کرونا، جشنواره «گوشت سگ» در چین بازگشایی شده است. به گزارش رویترز، جشنواره ۱۰ روزه «گوشت سگ» هر ساله در شهر یولین در جنوب غربی چین برگزار می‌شود و هزاران بازدیدکننده را جذب می‌‌کند اما فعالانی که برعلیه این رویداد فعالیت می‌کنند، می گویند که شمار بازدیدکنندگان این جشنواره امسال کاهش یافته است. رویترز نوشت که دولت چین در حال تدوین قوانینی جدید برای منع تجارت حیوانات وحشی و محافظت از حیوانات خانگی است و فعالان امیدوارند امسال این جشنواره برای آخرین بار برگزار شود. پیش از این آمریکا از چین خواسته بود تا بازارهای فروش حیوانات وحشی را برای همیشه تعطیل کنند. مایک پمپئو: آمریکا از چین خواسته است تا بازار حیوانات وحشی را تعطیل کندمایک پمپئو: آمریکا از چین خواسته است تا بازار حیوانات وحشی را تعطیل کندمایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا یادآور شده بود که پکن به‌موقع شیوع ویروس کرونا را به جهان اطلاع نداده است. او افزود که آن‌ها قوانین سازمان جهانی بهداشت را نقض کرده و تا یک ماه انتقال انسان‌به‌انسان این ویروس را گزارش ندادند تا این‌که ای..

علی رغم هشدارهای بین المللی و نگرانی ها درباره سلامتی در پی شیوع کرونا، جشنواره «گوشت سگ» در چین بازگشایی شده است.

به گزارش رویترز، جشنواره ۱۰ روزه «گوشت سگ» هر ساله در شهر یولین در جنوب غربی چین برگزار می‌شود و هزاران بازدیدکننده را جذب می‌‌کند اما فعالانی که برعلیه این رویداد فعالیت می‌کنند، می گویند که شمار بازدیدکنندگان این جشنواره امسال کاهش یافته است.

رویترز نوشت که دولت چین در حال تدوین قوانینی جدید برای منع تجارت حیوانات وحشی و محافظت از حیوانات خانگی است و فعالان امیدوارند امسال این جشنواره برای آخرین بار برگزار شود.

پیش از این آمریکا از چین خواسته بود تا بازارهای فروش حیوانات وحشی را برای همیشه تعطیل کنند.

مایک پمپئو: آمریکا از چین خواسته است تا بازار حیوانات وحشی را تعطیل کندمایک پمپئو: آمریکا از چین خواسته است تا بازار حیوانات وحشی را تعطیل کند

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا یادآور شده بود که پکن به‌موقع شیوع ویروس کرونا را به جهان اطلاع نداده است. او افزود که آن‌ها قوانین سازمان جهانی بهداشت را نقض کرده و تا یک ماه انتقال انسان‌به‌انسان این ویروس را گزارش ندادند تا این‌که این بیماری در تمام استان‌های این کشور گسترش یافت.