۰۲/۰۴/۱۳۹۹

افزایش قیمت ارز و طلا صبح روز دوشنبه ادامه پیدا کرد

افزایش قیمت ارز و طلا صبح روز دوشنبه ادامه پیدا کرد روند افزایش قیمت ارزهای خارجی و سکه طلا در ایران صبح روز دوشنبه، دوم تیر، هم ادامه یافته است و گزارش وب‌سایت‌های اعلام نرخ ارز نشان می‌دهد که تا پیش از ظهر، هر دلار آمریکا برابر با ۱۹۹۰۰ تومان در بازار آزاد ارز ایران معامله شده است. قیمت سکه طلا هم به ۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسیده است. این ارقام از ثبت رکوردهای تازه در ارزش این کالاها حکایت می‌کند. همزمان خبرگزاری ایسنا از قول یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش داده است که رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد دولت حسن روحانی برای توضیح دربارهٔ وضعیت بازارِ ارز به این کمیسیون فراخوانده شده‌اند. در روزهای اخیر و پس از تصویب قطعنامه تنبیهی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران، روند افزایش قیمت ارز و طلا در ایران شدت گرفته است.

افزایش قیمت ارز و طلا صبح روز دوشنبه ادامه پیدا کرد

روند افزایش قیمت ارزهای خارجی و سکه طلا در ایران صبح روز دوشنبه، دوم تیر، هم ادامه یافته است و گزارش وب‌سایت‌های اعلام نرخ ارز نشان می‌دهد که تا پیش از ظهر، هر دلار آمریکا برابر با ۱۹۹۰۰ تومان در بازار آزاد ارز ایران معامله شده است.

قیمت سکه طلا هم به ۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسیده است. این ارقام از ثبت رکوردهای تازه در ارزش این کالاها حکایت می‌کند.

همزمان خبرگزاری ایسنا از قول یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش داده است که رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد دولت حسن روحانی برای توضیح دربارهٔ وضعیت بازارِ ارز به این کمیسیون فراخوانده شده‌اند.

در روزهای اخیر و پس از تصویب قطعنامه تنبیهی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران، روند افزایش قیمت ارز و طلا در ایران شدت گرفته است.