۰۴/۰۴/۱۳۹۹

عبدالله رمضان‌زاده در پی «شکایت وزارت اطلاعات» احضار شد

عبدالله رمضان‌زاده در پی «شکایت وزارت اطلاعات» احضار شد عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت محمد خاتمی و از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب روز یکشنبه با انتشار توئیتی اعلام کرد که در پی «شکایت وزارت اطلاعات دولت حسن روحانی» روز چهارشنبه به دادگاه انقلاب فراخوانده شده است. وی یکی از امضاکننده‌های «بیانیه ۷۷» در واکنش به سرکوب اعتراضات آبان‌ماه پارسال است و همچنین شرکت در انتخابات مجلس با وجود نظارت استصوابی را «بی‌معنی» دانسته بود. ۷۷ فعال سیاسی از طیف‌های مختلف اصلاح‌طلبان بعد از سرکوب شدید معترضان، با انتشار بیانیه‌ای خواستار برخورد قانونی با عاملان شلیک به مردم شده بودند. انتشار این نامه بازتاب‌ گسترده‌ای در رسانه‌های رسمی کشور داشت و حملات تندی نیز از طرف اصول‌گرایان به امضاکنندگان آن شد و در پی آن چندین تن از امضاکننده‌های این بیانیه احضار شدند. وی دقیقا توضیح نداده علت احضارش به دادگاه چه بوده، اما در پایان توئیت خود نوشته است «روحانی متشکرم»، هشتکی که بعد از پیروزی روحانی در انتخابات از سوی هوادارانش استفاده می‌شد و کنایه‌ای به رئیس‌جمهوری است که به رغم حمایت اصلاح‌طلبان و خود رمضان‌زاده ..

عبدالله رمضان‌زاده در پی «شکایت وزارت اطلاعات» احضار شد

عبدالله رمضان‌زاده سخنگوی دولت محمد خاتمی و از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب روز یکشنبه با انتشار توئیتی اعلام کرد که در پی «شکایت وزارت اطلاعات دولت حسن روحانی» روز چهارشنبه به دادگاه انقلاب فراخوانده شده است.

وی یکی از امضاکننده‌های «بیانیه ۷۷» در واکنش به سرکوب اعتراضات آبان‌ماه پارسال است و همچنین شرکت در انتخابات مجلس با وجود نظارت استصوابی را «بی‌معنی» دانسته بود.

۷۷ فعال سیاسی از طیف‌های مختلف اصلاح‌طلبان بعد از سرکوب شدید معترضان، با انتشار بیانیه‌ای خواستار برخورد قانونی با عاملان شلیک به مردم شده بودند.

انتشار این نامه بازتاب‌ گسترده‌ای در رسانه‌های رسمی کشور داشت و حملات تندی نیز از طرف اصول‌گرایان به امضاکنندگان آن شد و در پی آن چندین تن از امضاکننده‌های این بیانیه احضار شدند.

وی دقیقا توضیح نداده علت احضارش به دادگاه چه بوده، اما در پایان توئیت خود نوشته است «روحانی متشکرم»، هشتکی که بعد از پیروزی روحانی در انتخابات از سوی هوادارانش استفاده می‌شد و کنایه‌ای به رئیس‌جمهوری است که به رغم حمایت اصلاح‌طلبان و خود رمضان‌زاده از وی، اکنون وزارت اطلاعاتش علیه این فعال اصلاح‌طلب شکایت کرده است.