۰۸/۰۴/۱۳۹۹

ترامپ: اگر تهران منتظر انتخابات بماند «هزینه خیلی بیشتری برای توافق» خواهد پرداخت

ترامپ: اگر تهران منتظر انتخابات بماند «هزینه خیلی بیشتری برای توافق» خواهد پرداخت رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در تالسا گفته اگر مقام‌های جمهوری اسلامی برای مذاکره احتمالی با واشینگتن تا بعد از انتخابات منتظر بمانند، «هزینه خیلی بیشتری» برای دستیابی به توافق خواهند پرداخت. دونالد ترامپ ۳۱ خرداد ماه در سخنرانی کارزار انتخاباتی خود در عین حال بار دیگر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس را که به دستور او در عراق کشته شد «بزرگ‌ترین تروریست» جهان توصیف کرده‌است. آقای ترامپ مجددا باراک اوباما، رئیس‌‌‌جمهوری پیشین آمریکا را متهم کرده که به ایران میلیاردها دلار پول و پول نقد داده است. دونالد ترامپ سرسختانه منتقد توافق اتمی میان دولت پیشین و جمهوری اسلامی بود و پس از پیروزی نیز از «برجام» خارج شد و تحریم‌های گسترده‌ای را علیه تهران اعمال کرد. بیشتر در این باره: کارزار انتخاباتی ترامپ با برگزاری تجمعی در ایالت اکلاهما از سر گرفته شد رئیس‌جمهوری ایالات متحده می‌گوید «ایران خیلی علاقه‌مند به رسیدن به توافق (با دولت فعلی) است». او اما بدون ارائه مدرکی اتهام‌های پیشین خود را تکرار..

ترامپ: اگر تهران منتظر انتخابات بماند «هزینه خیلی بیشتری برای توافق» خواهد پرداخت

رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در تالسا گفته اگر مقام‌های جمهوری اسلامی برای مذاکره احتمالی با واشینگتن تا بعد از انتخابات منتظر بمانند، «هزینه خیلی بیشتری» برای دستیابی به توافق خواهند پرداخت.

دونالد ترامپ ۳۱ خرداد ماه در سخنرانی کارزار انتخاباتی خود در عین حال بار دیگر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس را که به دستور او در عراق کشته شد «بزرگ‌ترین تروریست» جهان توصیف کرده‌است.

آقای ترامپ مجددا باراک اوباما، رئیس‌‌‌جمهوری پیشین آمریکا را متهم کرده که به ایران میلیاردها دلار پول و پول نقد داده است.

دونالد ترامپ سرسختانه منتقد توافق اتمی میان دولت پیشین و جمهوری اسلامی بود و پس از پیروزی نیز از «برجام» خارج شد و تحریم‌های گسترده‌ای را علیه تهران اعمال کرد.

بیشتر در این باره:

کارزار انتخاباتی ترامپ با برگزاری تجمعی در ایالت اکلاهما از سر گرفته شد

رئیس‌جمهوری ایالات متحده می‌گوید «ایران خیلی علاقه‌مند به رسیدن به توافق (با دولت فعلی) است».

او اما بدون ارائه مدرکی اتهام‌های پیشین خود را تکرار کرده که مقام‌های دولت اوباما به مقام‌های جمهوری اسلامی گفته‌اند منتظر انتخابات بمانند و در صورت باخت او «صاحب آمریکا می‌شوند».

او سپس افزوده «برایم مهم نیست. من به آن‌ها گفتم می‌توانیم منتظر بمانیم، اما وقتی پیروز شدم، شما هزینه به‌مراتب بیشتری پرداخت خواهید کرد».

انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده در ماه نوامبر برگزار خواهد شد. رقیب آقای ترامپ در انتخابات پیش‌رو، جو بایدن، از حزب دمکرات، معاون رئیس‌جمهوری پیشین، باراک اوباما، است.