۰۵/۰۴/۱۳۹۹

ملاقات با بیماران کرونایی در استان مازندران ممنوع شد

ملاقات با بیماران کرونایی در استان مازندران ممنوع شد با افزایش شمار افراد مشکوک به ابتلا به کرونا در استان مازندران، ملاقات با بیماران در بیمارستان‌های این استان ممنوع شد. خبرگزاری ایسنا روز جمعه، ۳۰ خرداد، نوشت که از روز ۲۹ خرداد، روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، در صفحه مجازی این دانشگاه، اعلام کرده که «ملاقات بیماران تا اطلاع ثانوی ممنوع.» این روابط عمومی نوشته به علت افزایش «تعداد ناقلین بی‌علامت و و بیماران بستری مشکوک به کرونا»، این درخواست را مطرح می‌کند. این زنگ خطر در این استان در حالی به صدا درآمده که مدتی بود وضعیت استان مازندران از قرمز به زرد و در برخی شهرهای این استان، به سفید تبدیل شده بود. اما بر اساس این گزارش، تا روز ۲۹ خرداد، ۱۰۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری بودند که از میان آنها ۲۸ نفر به دلیل وضعیت حاد، در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند. کارشناسان یکی از علت‌های افزایش شمار ابتلا به کرونا در مازندران را افزایش سفرها به این استان یا از این استان اعلام کرده‌اند. بر اساس اعلام راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران، ظر..

ملاقات با بیماران کرونایی در استان مازندران ممنوع شد

با افزایش شمار افراد مشکوک به ابتلا به کرونا در استان مازندران، ملاقات با بیماران در بیمارستان‌های این استان ممنوع شد.

خبرگزاری ایسنا روز جمعه، ۳۰ خرداد، نوشت که از روز ۲۹ خرداد، روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، در صفحه مجازی این دانشگاه، اعلام کرده که «ملاقات بیماران تا اطلاع ثانوی ممنوع.»

این روابط عمومی نوشته به علت افزایش «تعداد ناقلین بی‌علامت و و بیماران بستری مشکوک به کرونا»، این درخواست را مطرح می‌کند.

این زنگ خطر در این استان در حالی به صدا درآمده که مدتی بود وضعیت استان مازندران از قرمز به زرد و در برخی شهرهای این استان، به سفید تبدیل شده بود.

اما بر اساس این گزارش، تا روز ۲۹ خرداد، ۱۰۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری بودند که از میان آنها ۲۸ نفر به دلیل وضعیت حاد، در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

کارشناسان یکی از علت‌های افزایش شمار ابتلا به کرونا در مازندران را افزایش سفرها به این استان یا از این استان اعلام کرده‌اند.

بر اساس اعلام راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران، ظرف ۴۸ ساعت گذشته، بیش از ۲۱۲ هزار تردد ورودی در جاده‌های استان ثبت شده است.

در این مدت حدود چهار میلیون تردد نیز در محورهای مواصلاتی و درون استانی صورت پذیرفته است.