۰۵/۰۴/۱۳۹۹

دیدارکنندگان با پوتین از «راهروی مخصوص ضد عفونی کننده» می‌گذرند

دیدارکنندگان با پوتین از «راهروی مخصوص ضد عفونی کننده» می‌گذرند خبرگزاری روسی «ری‌آ» می‌گوید برای محافظت از رئیس‌جمهوری آن کشور راهروی مخصوص ضد عفونی ساخته شده و تمام افرادی که برای دیدار می‌آیند باید از آن بگذرند. بنا بر این گزارش این راهروی مخصوص که توسط یک شرکت روسی ساخته شده در دفتر ولادیمیر پوتین خارج از مسکو در نووُ-اوگاریووُ، کار گذاشته شده است. تصاویری از این راهرو که ر‌ی‌آ آن‌ها را منتشر کرده افرادی را با ماسک نشان می‌دهد در حال گذر از یک اتاقک که از دیواره‌ها و سقف آن مایعاتی اسپری می‌شود که به نظر می‌رسد مواد ضد عفونی کننده هستند. خبرگزاری روسی می‌گوید این ماده ضد عفونی کننده به مانند ابری لباس دیدارکنندگان و نیم‌تنه فوقانی آن‌ها را پوشش می‌دهد. پیش از این در ماه آوریل دیمیتری پسکوف، سخنگوی رئیس‌جمهوری روسیه، گفته بود همه افرادی که به دیدار پوتین می‌روند تست می‌شوند تا مشخص شود به کووید-۱۹ مبتلا هستند یا نه. یک ماه بعد از این اظهارات آقای پسکوف گفت خودش هم به کووید-۱۹ مبتلا شده بود. روسیه با ۵۴۰ هزار مورد ابتلای رسما تائید شده، سومین کشور بحران‌زده در جریان همه‌گیری جه..

دیدارکنندگان با پوتین از «راهروی مخصوص ضد عفونی کننده» می‌گذرند

خبرگزاری روسی «ری‌آ» می‌گوید برای محافظت از رئیس‌جمهوری آن کشور راهروی مخصوص ضد عفونی ساخته شده و تمام افرادی که برای دیدار می‌آیند باید از آن بگذرند.

بنا بر این گزارش این راهروی مخصوص که توسط یک شرکت روسی ساخته شده در دفتر ولادیمیر پوتین خارج از مسکو در نووُ-اوگاریووُ، کار گذاشته شده است.

تصاویری از این راهرو که ر‌ی‌آ آن‌ها را منتشر کرده افرادی را با ماسک نشان می‌دهد در حال گذر از یک اتاقک که از دیواره‌ها و سقف آن مایعاتی اسپری می‌شود که به نظر می‌رسد مواد ضد عفونی کننده هستند.

خبرگزاری روسی می‌گوید این ماده ضد عفونی کننده به مانند ابری لباس دیدارکنندگان و نیم‌تنه فوقانی آن‌ها را پوشش می‌دهد.

پیش از این در ماه آوریل دیمیتری پسکوف، سخنگوی رئیس‌جمهوری روسیه، گفته بود همه افرادی که به دیدار پوتین می‌روند تست می‌شوند تا مشخص شود به کووید-۱۹ مبتلا هستند یا نه.

یک ماه بعد از این اظهارات آقای پسکوف گفت خودش هم به کووید-۱۹ مبتلا شده بود.

روسیه با ۵۴۰ هزار مورد ابتلای رسما تائید شده، سومین کشور بحران‌زده در جریان همه‌گیری جهانی کنونی‌ست.