۱۰/۰۴/۱۳۹۹

فرانسه از پایان قرطینه در این کشور خبر داد

فرانسه از پایان قرطینه در این کشور خبر داد امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه، اعلام کرد که از روز دوشنبه قرنطینه در این کشور به‌طور کامل برداشته می‌شود. فرانسه با بیش از ۱۵۷ هزار مبتلا به کووید۱۹ در رتبه ۱۳ جهانی مبتلایان به این بیماری قرار دارد. تا کنون بیش از ۲۹ هزار تن در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان باخته‌اند. با این همه رئیس‌جمهور فرانسه اعلام کرده که کافه‌ها و رستوران‌ها در پاریس و استان «ایل دو فرانس» نیز از امروز می‌توانند فعالیت کامل خود را از سر گیرند. مرزهای داخلی این کشور در اتحادیهٔ اروپا از امروز گشوده می‌شود و مرزهای بیرونی نیز از اول ماه آینده میلادی به تدریج و با توجه به شرایط کشورهای مبدأ بر روی مسافران باز خواهد شد. کرونا در جهان تاکنون نزدیک به ۸ میلیون نفر را آلوده کرده و بیش از ۴۳۵ هزار تن جان خود را از دست داده‌اند.

فرانسه از پایان قرطینه در این کشور خبر داد

امانوئل مکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه، اعلام کرد که از روز دوشنبه قرنطینه در این کشور به‌طور کامل برداشته می‌شود.

فرانسه با بیش از ۱۵۷ هزار مبتلا به کووید۱۹ در رتبه ۱۳ جهانی مبتلایان به این بیماری قرار دارد. تا کنون بیش از ۲۹ هزار تن در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان باخته‌اند.

با این همه رئیس‌جمهور فرانسه اعلام کرده که کافه‌ها و رستوران‌ها در پاریس و استان «ایل دو فرانس» نیز از امروز می‌توانند فعالیت کامل خود را از سر گیرند.

مرزهای داخلی این کشور در اتحادیهٔ اروپا از امروز گشوده می‌شود و مرزهای بیرونی نیز از اول ماه آینده میلادی به تدریج و با توجه به شرایط کشورهای مبدأ بر روی مسافران باز خواهد شد.

کرونا در جهان تاکنون نزدیک به ۸ میلیون نفر را آلوده کرده و بیش از ۴۳۵ هزار تن جان خود را از دست داده‌اند.