۹۹ پیروزی و فینالی که در راه است

۹۹ پیروزی و فینالی که در راه است رافائل نادال در حالی یکشنبه در فینال رولان گاروس به مصاف نواک جوکوویچ می رود که تاکنون ۹۹ پیروزی را در این رقابت ها به دست آورده است. به گزارش ایسنا، رافائل نادال جمعه با یک نمایش عالی دیگو شوارتسمن را در نیمه نهایی رولان گاروس ۳ بر صفر شکست داد و به فینال صعود کرد. تنیسور اسپانیایی در حالی موفق به این کار شد که حتی یک ست را در طول رقابت ها واگذار نکرد. مرد شماره دو جهان یکشنبه به دنبال سیزدهمین قهرمانی اش در این رقابت ها خواهد بود. او پادشاه رقابت های فرانسه است. روزنامه مارکا صفحه نخست امروز (شنبه) را به قدرتنمایی تنیسور اسپانیایی در رولان گاروس اختصاص داد که عدد ۹۹ را با منتشر کردن تصویری از نادال برجسته کرد. مرد شماره دو جهان که از سال ۲۰۰۵ در این تنیس آزاد فرانسه حضور داشته از ۱۰۱ بازی تنها در دو دیدار مغلوب شده است. روزنامه اسپانیایی به تمام پیروزی های نادال در صفحه نخست اشاره کرده است. مرد شماره دو جهان اولین بار در سال ۲۰۰۵ با پیروزی برابر ماریانو پوئرتا آرژانتینی فاتح رولان گاروس شد. تنیسور اسپانیایی سپس در فینال های ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۱۰، ..

۹۹ پیروزی و فینالی که در راه است

۹۹ پیروزی و فینالی که در راه است

رافائل نادال در حالی یکشنبه در فینال رولان گاروس به مصاف نواک جوکوویچ می رود که تاکنون ۹۹ پیروزی را در این رقابت ها به دست آورده است.

به گزارش ایسنا، رافائل نادال جمعه با یک نمایش عالی دیگو شوارتسمن را در نیمه نهایی رولان گاروس ۳ بر صفر شکست داد و به فینال صعود کرد. تنیسور اسپانیایی در حالی موفق به این کار شد که حتی یک ست را در طول رقابت ها واگذار نکرد. مرد شماره دو جهان یکشنبه به دنبال سیزدهمین قهرمانی اش در این رقابت ها خواهد بود. او پادشاه رقابت های فرانسه است. روزنامه مارکا صفحه نخست امروز (شنبه) را به قدرتنمایی تنیسور اسپانیایی در رولان گاروس اختصاص داد که عدد ۹۹ را با منتشر کردن تصویری از نادال برجسته کرد. مرد شماره دو جهان که از سال ۲۰۰۵ در این تنیس آزاد فرانسه حضور داشته از ۱۰۱ بازی تنها در دو دیدار مغلوب شده است.

روزنامه اسپانیایی به تمام پیروزی های نادال در صفحه نخست اشاره کرده است. مرد شماره دو جهان اولین بار در سال ۲۰۰۵ با پیروزی برابر ماریانو پوئرتا آرژانتینی فاتح رولان گاروس شد. تنیسور اسپانیایی سپس در فینال های ۲۰۰۶، ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۷، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ پیروز شد تا ۱۲ قهرمانی به دست آورد.

نادال برای کسب صدمین پیروزی که منجر به سیزدهمین قهرمانی خواهد شد کار آسانی پیش نخواهد داشت. او باید نواک جوکوویچ، مرد شماره یک جهان را شکست دهد.

انتهای پیام