۷ برد و یک باخت برای ملی پوشان دارت ایران مقابل مصر در رقابت‌های جهانی

۷ برد و یک باخت برای ملی پوشان دارت ایران مقابل مصر در رقابت‌های جهانی تیم ملی چهارنفره دارت مجازی آقایان و بانوان ایران در سومین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های دارت مجازی قهرمانی جهان مقابل تیم ملی مصر صاحب ۷ برد و یک باخت شد. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون انجمنهای ورزشی، ملی پوشان ایران در بخش بانوان ۳ پیروزی و یک شکست به دست آوردند بدین ترتیب که "مهشاد عوض زاده" دارنده مدال طلای دوبل جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ دو برد ۳ بر صفر مقابل "اومنیا سید" و "نادا محمود" دشت کرد و زهرا رجبی قهرمان ایران و دارنده مدال طلای مسابقات اوپن جهانی شیراز در سال ۲۰۱۹ برابر "نادا محمود" سه بر یک مغلوب شد ولی با نتیجه سه بر یک "اومنیا سید" را شکست داد، این اولین باخت زهرا رجبی در این رقابت‌هاست. در بخش مردان تیم ایران ۴ برد حیات بخش به دست آورد و جواد بیات قهرمان مسابقات اوپن جهانی شیراز در سال ۲۰۱۹ و همچنین علی عزیزی هرکدام با نتایج مشابه سه بر صفر از سد "علی حسن" و "عبدالوهاب خالد" عبور کردند. تیم دارت مجازی آقایان و بانوان ایران که در گروه ۲ مسابقات دارت مجازی قهرمانی جهان با تیمهای پاکستان، آفری..

۷ برد و یک باخت برای ملی پوشان دارت ایران مقابل مصر در رقابت‌های جهانی

۷ برد و یک باخت برای ملی پوشان دارت ایران مقابل مصر در رقابت‌های جهانی

تیم ملی چهارنفره دارت مجازی آقایان و بانوان ایران در سومین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های دارت مجازی قهرمانی جهان مقابل تیم ملی مصر صاحب ۷ برد و یک باخت شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون انجمنهای ورزشی، ملی پوشان ایران در بخش بانوان ۳ پیروزی و یک شکست به دست آوردند بدین ترتیب که "مهشاد عوض زاده" دارنده مدال طلای دوبل جوانان جهان در سال ۲۰۱۷ دو برد ۳ بر صفر مقابل "اومنیا سید" و "نادا محمود" دشت کرد و زهرا رجبی قهرمان ایران و دارنده مدال طلای مسابقات اوپن جهانی شیراز در سال ۲۰۱۹ برابر "نادا محمود" سه بر یک مغلوب شد ولی با نتیجه سه بر یک "اومنیا سید" را شکست داد، این اولین باخت زهرا رجبی در این رقابت‌هاست.

در بخش مردان تیم ایران ۴ برد حیات بخش به دست آورد و جواد بیات قهرمان مسابقات اوپن جهانی شیراز در سال ۲۰۱۹ و همچنین علی عزیزی هرکدام با نتایج مشابه سه بر صفر از سد "علی حسن" و "عبدالوهاب خالد" عبور کردند.

تیم دارت مجازی آقایان و بانوان ایران که در گروه ۲ مسابقات دارت مجازی قهرمانی جهان با تیمهای پاکستان، آفریقای جنوبی، مصر اسلواکی و هند هم‌گروه است مقابل پاکستان ۸ برد و برابر آفریقای جنوبی ۳ برد و ۵ باخت به دست آورد و در رویارویی با مصر صاحب ۷ برد و یک شکست شد و در ادامه این رقابتها به مصاف اسلواکی و هند خواهند رفت.

مسابقات دارت مجازی قهرمانی جهان با حضور ۴۴ کشور جهان و در ۸ گروه به صورت انفرادی برگزار می شود که در پایان مرحله گروهی و از هر گروه ۴ نفر به مرحله حذفی راه خواهند یافت.

انتهای پیام