۵ بند یکسان برای تمام رشته‌های ورزشی/ لغو فعالیت‌ها در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم‌ها

۵ بند یکسان برای تمام رشته‌های ورزشی/ لغو فعالیت‌ها در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم‌ها در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم در تمامی رشته‌های ورزشی، فعالیت تمام اعضا لغو می‌شود. به گزارش ایسنا، در سی و یکمین جلسه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش در محل آکادمی ملی المپیک، از سوی مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پنج بند یکسان در پروتکل های بهداشتی در تمامی رشته‌های ورزشی اعلام شد که در ادامه آمده است. ۱- انجام تست PCR از همه ارکان تیم شامل مربیان، سرپرست، ورزشکاران، تدارکات، کادر درمانی، خبرنگاران و عکاسان پیش از شروع مسابقه و تمرینات ضروری است. ۲- بازیکنان، مربیان، پزشک، فیزیوتراپیست، تدارکات و تمامی کسانی که در زمان تمرین و مسابقات حضورشان ضروری است به مدت پنج روز در قرنطینه کامل قرار گیرند. ۳- پس از انجام تمرین با برگزاری مسابقه و طی شدن قرنطینه شش روزه در صورت ضرورت مراجعه به منزل برای انجام تمرینات با برگزاری مسابقه بعدی انجام تست با ارائه نتیجه منفی الزامی است. ۴- در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم فعالیت تمامی اعضا لغو می شود تا منفی شدن تست مجدد پس..

۵ بند یکسان برای تمام رشته‌های ورزشی/ لغو فعالیت‌ها در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم‌ها

۵ بند یکسان برای تمام رشته‌های ورزشی/ لغو فعالیت‌ها در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم‌ها

در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم در تمامی رشته‌های ورزشی، فعالیت تمام اعضا لغو می‌شود.

به گزارش ایسنا، در سی و یکمین جلسه ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش در محل آکادمی ملی المپیک، از سوی مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پنج بند یکسان در پروتکل های بهداشتی در تمامی رشته‌های ورزشی اعلام شد که در ادامه آمده است.

۱- انجام تست PCR از همه ارکان تیم شامل مربیان، سرپرست، ورزشکاران، تدارکات، کادر درمانی، خبرنگاران و عکاسان پیش از شروع مسابقه و تمرینات ضروری است.

۲- بازیکنان، مربیان، پزشک، فیزیوتراپیست، تدارکات و تمامی کسانی که در زمان تمرین و مسابقات حضورشان ضروری است به مدت پنج روز در قرنطینه کامل قرار گیرند.

۳- پس از انجام تمرین با برگزاری مسابقه و طی شدن قرنطینه شش روزه در صورت ضرورت مراجعه به منزل برای انجام تمرینات با برگزاری مسابقه بعدی انجام تست با ارائه نتیجه منفی الزامی است.

۴- در صورت مثبت شدن تست ۲۵ درصد ارکان تیم فعالیت تمامی اعضا لغو می شود تا منفی شدن تست مجدد پس از ۱۴ روز قرنطینه امکان فعالیت میسر خواهد بود.

۵- در صورتی که یک نمونه مثبت شود شخص مبتلا باید ۱۴ روز قرنطینه باشد و پس از منفی شدن تست امکان حضور در تمرینات را خواهد داشت.

انتهای پیام