۳ غایب بزرگ لیورپول برای تقابل با منچسترسیتی

۳ غایب بزرگ لیورپول برای تقابل با منچسترسیتی یورگن کلوپ سرمربی سرخ پوشان تاکید کرد تیاگو آلکانتارا هافبک لیورپول در دیدار رفت مقابل منچسترسیتی غایب خواهد بود. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی و لیورپول یک‌شنبه در دیداری حساس از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس برابر هم به میدان خواهند رفت. یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پیش از این دیدار با تایید غیبت تیاگو آلکانتارا گفت: برای درمان پای تیاگو عمل جراحی مورد نیاز نبود اما هنوز هم یک آسیب است. قبل از این که او را به عنوان بازیکن اصلی در نظر بگیریم، نیاز به تمرین بیش‌تری دارد. تیاگو روز یک‌شنبه بازی نخواهد کرد. هافبک اسپانیایی که در آخرین پنجره نقل و انتقالات از بایرن مونیخ به لیورپول نقل مکان کرد، ۱۷ اکتبر مقابل اورتون مصدوم شد. لیورپول هم‌چنین ویرجیل فان دایک، مدافع هلندی و فابینیو را نیز در اختیار ندارد. انتهای پیام

۳ غایب بزرگ لیورپول برای تقابل با منچسترسیتی

۳ غایب بزرگ لیورپول برای تقابل با منچسترسیتی

یورگن کلوپ سرمربی سرخ پوشان تاکید کرد تیاگو آلکانتارا هافبک لیورپول در دیدار رفت مقابل منچسترسیتی غایب خواهد بود.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی و لیورپول یک‌شنبه در دیداری حساس از هفته هشتم لیگ برتر انگلیس برابر هم به میدان خواهند رفت.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول پیش از این دیدار با تایید غیبت تیاگو آلکانتارا گفت: برای درمان پای تیاگو عمل جراحی مورد نیاز نبود اما هنوز هم یک آسیب است. قبل از این که او را به عنوان بازیکن اصلی در نظر بگیریم، نیاز به تمرین بیش‌تری دارد. تیاگو روز یک‌شنبه بازی نخواهد کرد.

هافبک اسپانیایی که در آخرین پنجره نقل و انتقالات از بایرن مونیخ به لیورپول نقل مکان کرد، ۱۷ اکتبر مقابل اورتون مصدوم شد.

لیورپول هم‌چنین ویرجیل فان دایک، مدافع هلندی و فابینیو را نیز در اختیار ندارد.

انتهای پیام