۱۴ مبتلا به کرونا در النصر

۱۴ مبتلا به کرونا در النصر النصر عربستان روزهای بسیار سختی را تجربه می کند و سرمربی پرتغالی و دستیار او هم به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از سعودی اسپورت، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در النصر روز به روز در حال افزایش است و این احتمال زیاد است که دیدار این تیم در لیگ عربستان به تعویق بیفتد. روی ویتوریا، سرمربی پرتغالی النصر به همراه دستیار او و پیتی مارتینس ستاره آرژانتینی تیم هم به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شدند تا شمار مبتلایان این تیم به ۱۴ نفر افزایش پیدا کند. النصر قرار است که در هفته چهارم لیگ عربستان به مصاف القادیسه برود و به احتمال خیلی زیاد این بازی برگزار نمی شود. نماینده عربستان بعد از شکست برابر پرسپولیس و حذف از لیگ قهرمانان آسیا روزهای بسیار سختی را تجربه می کند. این تیم در لیگ حرفه ای عربستان هم در قعر جدول رده بندی جای دارد و در هر سه دیدار آغازین خود تن به شکست داده است. انتهای پیام

۱۴ مبتلا به کرونا در النصر

۱۴ مبتلا به کرونا در النصر

النصر عربستان روزهای بسیار سختی را تجربه می کند و سرمربی پرتغالی و دستیار او هم به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سعودی اسپورت، شمار مبتلایان به ویروس کرونا در النصر روز به روز در حال افزایش است و این احتمال زیاد است که دیدار این تیم در لیگ عربستان به تعویق بیفتد.

روی ویتوریا، سرمربی پرتغالی النصر به همراه دستیار او و پیتی مارتینس ستاره آرژانتینی تیم هم به ویروس کووید ۱۹ مبتلا شدند تا شمار مبتلایان این تیم به ۱۴ نفر افزایش پیدا کند.

النصر قرار است که در هفته چهارم لیگ عربستان به مصاف القادیسه برود و به احتمال خیلی زیاد این بازی برگزار نمی شود.

نماینده عربستان بعد از شکست برابر پرسپولیس و حذف از لیگ قهرمانان آسیا روزهای بسیار سختی را تجربه می کند. این تیم در لیگ حرفه ای عربستان هم در قعر جدول رده بندی جای دارد و در هر سه دیدار آغازین خود تن به شکست داده است.

انتهای پیام