خانه / بالا / یک نماینده مجلس: نسل جوان «دین گریز» شده‌اند

یک نماینده مجلس: نسل جوان «دین گریز» شده‌اند

سهیلا جلودارزاده گفته، با توجه به شرایط جامعه، نسل جوان «دین گریز شده‌اند» و مسئولان هم به اندازه کافی در این باره حرف زده‌اند، آنقدر که «دیگر مردم حرف‌های ما را قبول ندارد».

«محبت نیوز»- سهیلا جلودارزاده، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ایران یکشنبه سی‌ام تیر در واکنش به طرح‌های متعدد قوه قضاییه و نیروی انتظامی ایران برای برخورد با معترضان به حجاب اجباری، گفت که این طرح‌ها «اثری ندارد» و «با این روش‌ها نمی‌شود کاری را پیش برد». ستاد احیای امر به معرف و نهی از منکر ایران به تازگی طرحی موسوم به چهارشنبه‌های طلایی را به اجرا گذاشته که بر اساس آن، ماموران این ستاد در خیابان و معابر عمومی به معترضان حجاب اجباری یا افرادی که «بدحجاب» خوانده می‌شوند، تذکر می‌دهند و پس از گفت‌وگو پوشش آن‌ها را «مرتب می‌کنند».

به گزارش زمانه، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اما معتقد است که با این طرح‌ها نمی‌توان تغییری در باور مردم به وجود آورد. او گفت: با توجه به شرایط جامعه، نسل جوان «دین گریز شده‌اند» و مسئولان هم به اندازه کافی در این باره حرف زده‌اند، آنقدر که «دیگر مردم حرف‌های ما را قبول ندارد».

جلودارزاده برخورد خشن پلیس و شیوه‌های دیگری که طی سال‌های اخیر برای مقابله با آنچه که «بدحجابی» عنوان می‌شود، اجرا شده را هم بی‌فایده و هزینه‌زا دانست و گفت: « وجود چنین رفتارهایی واکنش متقابل مردم را در پی دارد. قطعاً اگر با حقوق شخصی و زندگی خصوصی‌ مردم برخورد شود، ناراحت می‌شوند». او در نهایت توصیه کرد: «شورای عالی امنیت ملی و نهادهای امنیتی بررسی کنند تا ببیند این مسئله در شرایط فعلی به مصلحت هست یا نه.»

همچنین بررسی کنید

اعتراضات مردم به گرانی بنزین در سراسر شهرهای ایران

مردم شهرهای مختلف ایران از دیشب تاکنون نسبت به افزایش قیمت بنزین واکنش نشان داده …

علی خامنه ای: یهودیان در کمال امنیت در ایران زندگی می کنند!

علی خامنه ای، در نشست موسوم به “اجلاس بین المللی وحدت اسلامی”، که امروز جمعه …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super