خانه / بالا / یک نماینده مجلس: نسل جوان «دین گریز» شده‌اند

یک نماینده مجلس: نسل جوان «دین گریز» شده‌اند

سهیلا جلودارزاده گفته، با توجه به شرایط جامعه، نسل جوان «دین گریز شده‌اند» و مسئولان هم به اندازه کافی در این باره حرف زده‌اند، آنقدر که «دیگر مردم حرف‌های ما را قبول ندارد».

«محبت نیوز»- سهیلا جلودارزاده، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ایران یکشنبه سی‌ام تیر در واکنش به طرح‌های متعدد قوه قضاییه و نیروی انتظامی ایران برای برخورد با معترضان به حجاب اجباری، گفت که این طرح‌ها «اثری ندارد» و «با این روش‌ها نمی‌شود کاری را پیش برد». ستاد احیای امر به معرف و نهی از منکر ایران به تازگی طرحی موسوم به چهارشنبه‌های طلایی را به اجرا گذاشته که بر اساس آن، ماموران این ستاد در خیابان و معابر عمومی به معترضان حجاب اجباری یا افرادی که «بدحجاب» خوانده می‌شوند، تذکر می‌دهند و پس از گفت‌وگو پوشش آن‌ها را «مرتب می‌کنند».

به گزارش زمانه، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اما معتقد است که با این طرح‌ها نمی‌توان تغییری در باور مردم به وجود آورد. او گفت: با توجه به شرایط جامعه، نسل جوان «دین گریز شده‌اند» و مسئولان هم به اندازه کافی در این باره حرف زده‌اند، آنقدر که «دیگر مردم حرف‌های ما را قبول ندارد».

جلودارزاده برخورد خشن پلیس و شیوه‌های دیگری که طی سال‌های اخیر برای مقابله با آنچه که «بدحجابی» عنوان می‌شود، اجرا شده را هم بی‌فایده و هزینه‌زا دانست و گفت: « وجود چنین رفتارهایی واکنش متقابل مردم را در پی دارد. قطعاً اگر با حقوق شخصی و زندگی خصوصی‌ مردم برخورد شود، ناراحت می‌شوند». او در نهایت توصیه کرد: «شورای عالی امنیت ملی و نهادهای امنیتی بررسی کنند تا ببیند این مسئله در شرایط فعلی به مصلحت هست یا نه.»

همچنین بررسی کنید

کارکرد مساجد در جمهوری اسلامی؛ پادگان سپاه در محلات تا ستاد انتخاباتی!

مساجد به تدریج به جای آنکه محلی برای عبادت باشد تبدیل به پایگاه‌های مقاومت بسیج …

تجاوز جنسی روحانی یک روستا به دختر ۱۱ ساله در کرمانشاه

در روزهای اخیر انتشار خبر آزار جنسی یک دختر ۱۱ ساله توسط یک معمم در …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super