یک دقیقه سکوت در دیدار الاهلی برابر الشرطه عراق

یک دقیقه سکوت در دیدار الاهلی برابر الشرطه عراق کنفدراسیون فوتبال آسیا با پیشنهاد باشگاه الشرطه عراق برای بستن بازوبند سیاه و یک دقیقه سکوت قبل از دیدار این تیم برابر الاهلی عربستان موافقت کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از الریاضیه، در یکی از دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم الشرطه عراق و الاهلی عربستان به مصاف هم خواهند رفت. باشگاه الشرطه عراق به خاطر درگذشت ناظم شاکر اسطوره فوتبال این کشور خواستار بستن بازوبند مشکی و یک دقیقه سکوت قبل از بازی برابر الاهلی شد. فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که این درخواست را به AFC ارائه داده است و مورد موافقت قرار گرفته است. نظام شاکر به خاطر ویروس کرونا جان خود را از دست داد. در این گروه الاهلی عربستان با 4 امتیاز صدرنشین است و این درحالی است که الشرطه با 1 امتیاز در قعر جدول است. استقلال هم از دو بازی خود یک امتیاز به دست آورده است. انتهای پیام

یک دقیقه سکوت در دیدار الاهلی برابر الشرطه عراق

یک دقیقه سکوت در دیدار الاهلی برابر الشرطه عراق

کنفدراسیون فوتبال آسیا با پیشنهاد باشگاه الشرطه عراق برای بستن بازوبند سیاه و یک دقیقه سکوت قبل از دیدار این تیم برابر الاهلی عربستان موافقت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الریاضیه، در یکی از دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم الشرطه عراق و الاهلی عربستان به مصاف هم خواهند رفت.

باشگاه الشرطه عراق به خاطر درگذشت ناظم شاکر اسطوره فوتبال این کشور خواستار بستن بازوبند مشکی و یک دقیقه سکوت قبل از بازی برابر الاهلی شد.

فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد که این درخواست را به AFC ارائه داده است و مورد موافقت قرار گرفته است.

نظام شاکر به خاطر ویروس کرونا جان خود را از دست داد.

در این گروه الاهلی عربستان با 4 امتیاز صدرنشین است و این درحالی است که الشرطه با 1 امتیاز در قعر جدول است. استقلال هم از دو بازی خود یک امتیاز به دست آورده است.

انتهای پیام