یونایتد مانع رفتن پوگبا به رئال نمی‌شود

یونایتد مانع رفتن پوگبا به رئال نمی‌شود منچستریونایتد قصد دارد پل پوگبا را با قیمت ۵۳ میلیون پوند به رئال مادرید بفروشد. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، پل پوگبا، هافبک فرانسوی که روزی گران‌ترین انتقال فوتبال را با جدایی از یوونتوس و پیوستن به منچستریونایتد رقم زد، اکنون به دلیل دوری از روزهای اوج خود با کاهش قیمت مواجه شده است. در حال حاضر قیمت پل پوگبا به ۵۳ میلیون پوند رسیده است و منچستریونایتد که گذشته بارها مخالفت خود را با انتقال این بازیکن به رئال مادرید اعلام کرده بود، اکنون دوست دارد این انتقال نهایی شود. از زمانی که برونو فرناندس، پرتغالی به منچستریونایتد پیوست، پوگبا بیش‌تر در حاشیه قرار گرفت و اکنون به بازیکنی تبدیل شده است که آینده‌ای در این تیم ندارد و با توجه به رابطه خوبی که با زین‌الدین زیدان داشته است احتمالا به‌زودی به رئال مادرید خواهد پیوست. انتهای پیام

یونایتد مانع رفتن پوگبا به رئال نمی‌شود

یونایتد مانع رفتن پوگبا به رئال نمی‌شود

منچستریونایتد قصد دارد پل پوگبا را با قیمت ۵۳ میلیون پوند به رئال مادرید بفروشد.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، پل پوگبا، هافبک فرانسوی که روزی گران‌ترین انتقال فوتبال را با جدایی از یوونتوس و پیوستن به منچستریونایتد رقم زد، اکنون به دلیل دوری از روزهای اوج خود با کاهش قیمت مواجه شده است.

در حال حاضر قیمت پل پوگبا به ۵۳ میلیون پوند رسیده است و منچستریونایتد که گذشته بارها مخالفت خود را با انتقال این بازیکن به رئال مادرید اعلام کرده بود، اکنون دوست دارد این انتقال نهایی شود.

از زمانی که برونو فرناندس، پرتغالی به منچستریونایتد پیوست، پوگبا بیش‌تر در حاشیه قرار گرفت و اکنون به بازیکنی تبدیل شده است که آینده‌ای در این تیم ندارد و با توجه به رابطه خوبی که با زین‌الدین زیدان داشته است احتمالا به‌زودی به رئال مادرید خواهد پیوست.

انتهای پیام