یزدانی: تحت فشار بودیم اما پیروز شدیم/ امیدوارم این فصل مصدوم نشوم

یزدانی: تحت فشار بودیم اما پیروز شدیم/ امیدوارم این فصل مصدوم نشوم بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید تیمش مقابل مس رفسنجان تحت فشار بود اما در نهایت پیروز میدان شد. به گزارش ایسنا، سیاوش یزدانی بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم لیگ را با پیروزی آغاز کنیم. ۴ سال بود که استقلال لیگ را در هفته اول با پیروزی پشت سر نگذاشته بود. مقداری تحت فشار بودیم اما توانستیم قدم اول را محکم برداریم. او ادامه داد: من فصل پیش در ناحیه همسترینگ آسیب دیدم و ۵ بار روی همان عضله آسیب دیدم. امیدوارم در این فصل مصدوم نشوم و برای تیم ملی و استقلال بازی کنم. من بعد مصدومیتم به تیم ملی دعوت نشدم و امیدوارم در اردوهای بعدی حضور داشته باشم تا به جام جهانی برسم. یزدانی در پایان گفت: به هواداران قول می‌دهم که تمام تلاش خود را در این فصل انجام دهیم و دل آن‌ها را شاد کنیم. انتهای پیام

یزدانی: تحت فشار بودیم اما پیروز شدیم/ امیدوارم این فصل مصدوم نشوم

یزدانی: تحت فشار بودیم اما پیروز شدیم/ امیدوارم این فصل مصدوم نشوم

بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید تیمش مقابل مس رفسنجان تحت فشار بود اما در نهایت پیروز میدان شد.

به گزارش ایسنا، سیاوش یزدانی بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم لیگ را با پیروزی آغاز کنیم. ۴ سال بود که استقلال لیگ را در هفته اول با پیروزی پشت سر نگذاشته بود. مقداری تحت فشار بودیم اما توانستیم قدم اول را محکم برداریم.

او ادامه داد: من فصل پیش در ناحیه همسترینگ آسیب دیدم و ۵ بار روی همان عضله آسیب دیدم. امیدوارم در این فصل مصدوم نشوم و برای تیم ملی و استقلال بازی کنم. من بعد مصدومیتم به تیم ملی دعوت نشدم و امیدوارم در اردوهای بعدی حضور داشته باشم تا به جام جهانی برسم.

یزدانی در پایان گفت: به هواداران قول می‌دهم که تمام تلاش خود را در این فصل انجام دهیم و دل آن‌ها را شاد کنیم.

انتهای پیام