گیگز: رونالدو تا ۴۰ سالگی بازی می‌کند و همه رکوردها را می‌شکند

گیگز: رونالدو تا ۴۰ سالگی بازی می‌کند و همه رکوردها را می‌شکند اسطوره ولزی منچستریونایتد عنوان کرد که هم‌تیمی سابق او تا ۴۰ سالگی همه رکوردها را خواهد شکست. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، کریستیانو رونالدو توانست در بازی برابر سوئد دو گل به ثمر برساند تا شمار گلهای خود را به ۱۰۱ گل ملی برساند و اکنون ۸ گل تا رسیدن به علی دایی فاصله دارد. رایان گیگز که در منچستریونایتد هم تیمی کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان بود گفت: من خودم تا نزدیکی ۴۰ سالگی بازی کردم و فکر می کنم رونالدو هم بتواند تا ۴۰ سالگی بازی کند و همه رکوردها را خواهد شکست. او رکورد بیشترین گل ملی را هم به نام خود خواهد کرد. از زمانی که او توانست در یک فصل ۴۰ گل برای منچستریونایتد به ثمر رساند توانسته هر فصل کارهای بزرگ انجام دهد. رونالدو یک بازیکن حرفه ای به تمام معنا است که خواب و خوراک و همه چیز زندگی خود را با اولویت فوتبال تنظیم می کند و به این افتخارات رسیده است. من مطمئن هستم او تا چند سال دیگر هم گلزنی خواهد کرد. رسیدن به رکورد ۷۰۰ گل بی نظیر است و او حالا یک الگو بزرگ برای همه بازیکنان است. انتهای پیام

گیگز: رونالدو تا ۴۰ سالگی بازی می‌کند و همه رکوردها را می‌شکند

گیگز: رونالدو تا ۴۰ سالگی بازی می‌کند و همه رکوردها را می‌شکند

اسطوره ولزی منچستریونایتد عنوان کرد که هم‌تیمی سابق او تا ۴۰ سالگی همه رکوردها را خواهد شکست.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، کریستیانو رونالدو توانست در بازی برابر سوئد دو گل به ثمر برساند تا شمار گلهای خود را به ۱۰۱ گل ملی برساند و اکنون ۸ گل تا رسیدن به علی دایی فاصله دارد.

رایان گیگز که در منچستریونایتد هم تیمی کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن جهان بود گفت: من خودم تا نزدیکی ۴۰ سالگی بازی کردم و فکر می کنم رونالدو هم بتواند تا ۴۰ سالگی بازی کند و همه رکوردها را خواهد شکست. او رکورد بیشترین گل ملی را هم به نام خود خواهد کرد. از زمانی که او توانست در یک فصل ۴۰ گل برای منچستریونایتد به ثمر رساند توانسته هر فصل کارهای بزرگ انجام دهد. رونالدو یک بازیکن حرفه ای به تمام معنا است که خواب و خوراک و همه چیز زندگی خود را با اولویت فوتبال تنظیم می کند و به این افتخارات رسیده است. من مطمئن هستم او تا چند سال دیگر هم گلزنی خواهد کرد. رسیدن به رکورد ۷۰۰ گل بی نظیر است و او حالا یک الگو بزرگ برای همه بازیکنان است.

انتهای پیام