گودرزی: شرکت در لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور تجربه خوبی برای ناشنوایان بود

گودرزی: شرکت در لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور تجربه خوبی برای ناشنوایان بود رییس انجمن دوومیدانی ناشنوایان گفت: شرکت در اولین دوره رقابتهای لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور تجربه خوبی برای دوومیدانی کاران ناشنوا بود تا به خودباوری لازم برسند. احمد گودرزی در گفت و گو با ایسنا، درباره اولین حضور دوومیدانی کاران ناشنوا در لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور اظهار کرد: در اولین دوره حضور دوومیدانی کاران ناشنوا در لیگ دوومیدانی افراد شنوا به دلیل کمبود تجهیزات در شروع مسابقات بویژه در دوی سرعت نتوانستیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. وی گفت: یکی از مشکلات دوومیدانی کاران ناشنوا در این مسابقات نداشتن تخت استارت همزمان با شروع مسابقات بود و همین مساله سبب شد تا دوومیدانی کاران ناشنوا هنگام شروع مسابقات از افراد شنوا عقب بمانند و دیرتر در جریان مسابقه قرار بگیرند، در حالی که استعدادهای خوبی در ناشنوایان وجود دارد که می توانند در دوی سرعت هم با قهرمانان شنوای این رشته رقابت کنند. رییس انجمن دوومیدانی ناشنوایان خاطرنشان کرد: حضور ناشنوایان در اولین دوره لیگ باشگاه های دوومیدانی تجربه خوبی برای آنها بود..

گودرزی: شرکت در لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور تجربه خوبی برای ناشنوایان بود

گودرزی: شرکت در لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور تجربه خوبی برای ناشنوایان بود

رییس انجمن دوومیدانی ناشنوایان گفت: شرکت در اولین دوره رقابتهای لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور تجربه خوبی برای دوومیدانی کاران ناشنوا بود تا به خودباوری لازم برسند.

احمد گودرزی در گفت و گو با ایسنا، درباره اولین حضور دوومیدانی کاران ناشنوا در لیگ باشگاه های دوومیدانی کشور اظهار کرد: در اولین دوره حضور دوومیدانی کاران ناشنوا در لیگ دوومیدانی افراد شنوا به دلیل کمبود تجهیزات در شروع مسابقات بویژه در دوی سرعت نتوانستیم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

وی گفت: یکی از مشکلات دوومیدانی کاران ناشنوا در این مسابقات نداشتن تخت استارت همزمان با شروع مسابقات بود و همین مساله سبب شد تا دوومیدانی کاران ناشنوا هنگام شروع
مسابقات از افراد شنوا عقب بمانند و دیرتر در جریان مسابقه قرار بگیرند، در حالی که استعدادهای خوبی در ناشنوایان وجود دارد که می توانند در دوی سرعت هم با قهرمانان شنوای این رشته رقابت کنند.

رییس انجمن دوومیدانی ناشنوایان خاطرنشان کرد: حضور ناشنوایان در اولین دوره لیگ باشگاه های دوومیدانی تجربه خوبی برای آنها بود و سبب شد تا به خودباوری لازم برسند و سطح فنی خود را نسبت به افراد شنوا محک بزنند، بدون شک در مرحله دوم این رقابتها که ۲۰ روز دیگر برگزار می شود با رفع ضعف هایی که در مرحله اول از نظر تجهیزات و امکانات داشتیم، با کیفیت بهتری در مسابقات شرکت خواهیم کرد.

گودرزی تصریح کرد: استعدادهای خوبی در دوومیدانی ناشنوایان وجود دارد که باید به درستی هدایت شوند تا در رقابتهای افراد شنوا حضور فعالی داشته باشند.

وی در ارزیابی از وضعیت دوومیدانی ناشنوایان در طی یکسالی که هدایت این تیم را بر عهده دارد، گفت: زمانی که هدایت این تیم را بر عهده گرفتم برنامه های زیادی برای پیشرفت دوومیدانی ناشنوایان داشتم و یکی از اولویت ها استعدادیابی و فعال کردن هیات های دوومیدانی استانها بود که متاسفانه بیماری کرونا تمام برنامه ریزیها را بهم ریخت و سبب شد تا به اهداف پیش بینی شده دست پیدا نکنیم.

وی در پایان در خصوص زمان برگزاری اردوی تیم ملی دوومیدانی ناشنوایان افزود: افراد ناشنوا شرایط خاصی نسبت به افراد شنوا دارند به همین خاطر ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش فعلا اجازه برگزاری اردو را نمی دهد و ما هم منتظر هستیم تا زودتر اردوها شروع شود و برنامه های خود را اجرا کنیم.
انتهای پیام