گمانه زنی درباره صحبت های ام باپه با رونالدو

گمانه زنی درباره صحبت های ام باپه با رونالدو رسانه ها از صحبت هایی که بین رونالدو و ام باپه در دیدار تیم ملی فوتبال فرانسه و پرتغال داشتند سخن به میان آوردند. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال پرتغال و فرانسه در لیگ ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. این بازی تقابل ام باپه با کریستیانو رونالدو بود که البته هیچ کدام از آنها موفق به گلزنی نشدند. ام باپه پیش از این رونالدو را الگوی بزرگ خود معرفی کرده بود و بعد از بازی هم دوباره به ستایش از ستاره پرتغالی پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ دانست. رونالدو و ام باپه برای دقایقی با هم صحبت کردند و همین باعث شد تا گمانه زنی هایی در این زمینه به وجود آید. اسکای اسپورت نوشت: رونالدو توصیه هایی به ام باپه برای ادامه درخشش داشت. البته ستاره جوان پرتغالی وقتی رونالدو به او نزدیک شد از خوشحالی فقط می خندید. و اما کوریره دلو اسپورت ایتالیا نوشت: شاید این دو بازیکن درباره آینده خود صحبت کرده باشند تا جاییکه رونالدو به ام باپه گفته باشد که می خواهد راهی پاری سن ژرمن شود این درحالی است که ه..

گمانه زنی درباره صحبت های ام باپه با رونالدو

گمانه زنی درباره صحبت های ام باپه با رونالدو

رسانه ها از صحبت هایی که بین رونالدو و ام باپه در دیدار تیم ملی فوتبال فرانسه و پرتغال داشتند سخن به میان آوردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال پرتغال و فرانسه در لیگ ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این بازی تقابل ام باپه با کریستیانو رونالدو بود که البته هیچ کدام از آنها موفق به گلزنی نشدند.

ام باپه پیش از این رونالدو را الگوی بزرگ خود معرفی کرده بود و بعد از بازی هم دوباره به ستایش از ستاره پرتغالی پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ دانست.

رونالدو و ام باپه برای دقایقی با هم صحبت کردند و همین باعث شد تا گمانه زنی هایی در این زمینه به وجود آید.

اسکای اسپورت نوشت: رونالدو توصیه هایی به ام باپه برای ادامه درخشش داشت. البته ستاره جوان پرتغالی وقتی رونالدو به او نزدیک شد از خوشحالی فقط می خندید.

و اما کوریره دلو اسپورت ایتالیا نوشت: شاید این دو بازیکن درباره آینده خود صحبت کرده باشند تا جاییکه رونالدو به ام باپه گفته باشد که می خواهد راهی پاری سن ژرمن شود این درحالی است که هواداران یوونتوس امیدوار هستند که رونالدو بتواند ام باپه را متقاعد به پیوستن به یووه کند.

ام باپه از بهترین و آماده ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است و تیم های بزرگ زیادی مثل رئال مادرید و یوونتوس امیدوار به جذب او هستند.

انتهای پیام