گل‌محمدی:‌ از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم/ دنبال جذب بازیکن هستیم

گل‌محمدی:‌ از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم/ دنبال جذب بازیکن هستیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش برابر سایپا از موقعیت‌هایش به خوبی استفاده نکرد. به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی تیمش برابر سایپا اظهار کرد: برای سه امتیاز آمده بودیم و در مجموع بازی خوبی را نسبت به شرایطی که وجود داشت، انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. باید در این بازی‌ها بتوانیم از موقعیت‌ها خوب استفاده کنیم که نتوانستیم این کار را انجام دهیم و در نهایت بازی هم مساوی شد. او درباره اینکه تیمش نفرات زیادی را از دست داده هم بیان کرد: شرایط مقداری سخت است. به مرور زمان بازیکنان زیادی را از دست دادیم. بازیکنانی هم که گرفتیم جایگزین نفرات قبلی شدند. هر کسی که رفت، یک نفر جایگزین او شد. اخیرا هم دو بازیکن از ما جدا شدند. سهمیه لیگ برتر ما هم پر شده است و باید بگردیم دنبال بازیکنی که در حد پرسپولیس باشد و کمک کند. در حال جستجو هستیم و می‌خواهیم جایگزین این نفرات را پیدا کنیم. ادامه دارد...

گل‌محمدی:‌ از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم/ دنبال جذب بازیکن هستیم

گل‌محمدی:‌ از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم/ دنبال جذب بازیکن هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش برابر سایپا از موقعیت‌هایش به خوبی استفاده نکرد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از تساوی تیمش برابر سایپا اظهار کرد: برای سه امتیاز آمده بودیم و در مجموع بازی خوبی را نسبت به شرایطی که وجود داشت، انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. باید در این بازی‌ها بتوانیم از موقعیت‌ها خوب استفاده کنیم که نتوانستیم این کار را انجام دهیم و در نهایت بازی هم مساوی شد.

او درباره اینکه تیمش نفرات زیادی را از دست داده هم بیان کرد: شرایط مقداری سخت است. به مرور زمان بازیکنان زیادی را از دست دادیم. بازیکنانی هم که گرفتیم جایگزین نفرات قبلی شدند. هر کسی که رفت، یک نفر جایگزین او شد. اخیرا هم دو بازیکن از ما جدا شدند. سهمیه لیگ برتر ما هم پر شده است و باید بگردیم دنبال بازیکنی که در حد پرسپولیس باشد و کمک کند. در حال جستجو هستیم و می‌خواهیم جایگزین این نفرات را پیدا کنیم.

ادامه دارد…