گریلیش با ویلا تا ۲۰۲۵ تمدید کرد

گریلیش با ویلا تا ۲۰۲۵ تمدید کرد هافبک ملی پوش تیم استون ویلا قرارداد خود را با این تیم تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از تگراف، جک گریلیش یکی از بهترین های فصل قبل لیگ برتر انگلیس بود و با بازی های خوبی که انجام داد نامزد بهترین بازیکن جوان فصل نیز شد. او البته مورد توجه منچستریونایتد نیز قرار گرفت ولی ترجیح داد تا در تیم خود استون ویلا بماند و قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۵ با این تیم تمدید کند. گریلیش که به سبب بازی های خوب به تیم ملی فوتبال انگلیس نیز دعوت شده است امیدوار است نتایج خوبی در لیگ برتر به دست بیاورد. این تیم امشب سه شنبه باید در اولین دیدار خود در جام اتحادیه به دیدار برتون آلبیون برود. انتهای پیام

گریلیش با ویلا تا ۲۰۲۵ تمدید کرد

گریلیش با ویلا تا ۲۰۲۵ تمدید کرد

هافبک ملی پوش تیم استون ویلا قرارداد خود را با این تیم تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تگراف، جک گریلیش یکی از بهترین های فصل قبل لیگ برتر انگلیس بود و با بازی های خوبی که انجام داد نامزد بهترین بازیکن جوان فصل نیز شد. او البته مورد توجه منچستریونایتد نیز قرار گرفت ولی ترجیح داد تا در تیم خود استون ویلا بماند و قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۵ با این تیم تمدید کند.

گریلیش که به سبب بازی های خوب به تیم ملی فوتبال انگلیس نیز دعوت شده است امیدوار است نتایج خوبی در لیگ برتر به دست بیاورد. این تیم امشب سه شنبه باید در اولین دیدار خود در جام اتحادیه به دیدار برتون آلبیون برود.

انتهای پیام