گرما معضل جدی المپیک خواهد بود

گرما معضل جدی المپیک خواهد بود مشاور بازیهای المپیک توکیو از گرما به عنوان یک معضل بزرگ برای برگزاری بازیهای المپیک نام برد. به گزارش ایسنا به نقل از سایت insidethegames, هنوز شک و شبهات زیادی درباره برگزاری بازیهای المپیک توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود دارد. در این بین ماکوتو یوکوهاری استاد محیط زیست دانشگاه توکیو با بررسی بازیهای المپیک قبلی از سال ۱۹۸۴ تاکنون عنوان کرد بازیهای المپیک توکیو در سال آینده گرم ترین و شرجی ترین شرایط آب و هوایی را تجربه خواهد کرد و ورزشکاران باید برای این شرایط آماده باشند. هرساله گرما در فصل تابستان در ژاپن به یک معضل تبدیل می شود طوری که سال گذشته ۵۰ نفر در این کشور به دلیل گرمای بی سابقه جان خود را از دست دادند. تا پیش از شیوع ویروس کرونا در جهان، گرمای هوا در زمان بازیهای المپیک توکیو بسیار مورد بحث قرار داشت ولی بعد از شیوع کرونا و تعویق بازیهای المپیک، بحث گرمای هوا نیز تحت الشعاع قرار گرفت. انتهای پیام

گرما معضل جدی المپیک خواهد بود

گرما معضل جدی المپیک خواهد بود

مشاور بازیهای المپیک توکیو از گرما به عنوان یک معضل بزرگ برای برگزاری بازیهای المپیک نام برد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت insidethegames, هنوز شک و شبهات زیادی درباره برگزاری بازیهای المپیک توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود دارد. در این بین ماکوتو یوکوهاری استاد محیط زیست دانشگاه توکیو با بررسی بازیهای المپیک قبلی از سال ۱۹۸۴ تاکنون عنوان کرد بازیهای المپیک توکیو در سال آینده گرم ترین و شرجی ترین شرایط آب و هوایی را تجربه خواهد کرد و ورزشکاران باید برای این شرایط آماده باشند.

هرساله گرما در فصل تابستان در ژاپن به یک معضل تبدیل می شود طوری که سال گذشته ۵۰ نفر در این کشور به دلیل گرمای بی سابقه جان خود را از دست دادند.

تا پیش از شیوع ویروس کرونا در جهان، گرمای هوا در زمان بازیهای المپیک توکیو بسیار مورد بحث قرار داشت ولی بعد از شیوع کرونا و تعویق بازیهای المپیک، بحث گرمای هوا نیز تحت الشعاع قرار گرفت.
انتهای پیام