کیانی: می‌توانیم النصر را ببریم

کیانی: می‌توانیم النصر را ببریم کاپیتان تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه این تیم بازیکنان بزرگی دارد می‌گوید که برد برابر النصر می‌تواند برای صعود از گروه C لیگ قهرمانان به آن‌ها کمک کند. به گزارش ایسنا، مهدی کیانی، کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با النصر اظهار کرد: درست است که ما در بازی قبل به النصر باختیم ولی چیزی از شایستگی‌های تیم و بازیکنان کم نشد و نمی‌شود. ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم ولی فوتبال روز بدش را به ما نشان داد. بازیکنان می‌دانند بازی فردا حیاتی است و این سه امتیاز می‌تواند خیلی به ما کمک کند. ان‌شاءالله از دقیقه یک تا ۹۰ تمرکز لازم را داشته باشیم و از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و برنده بازی باشیم. او ادامه داد: ما برای صعود ۱۰۰ درصد شانس داریم. ما تیم بزرگی هستیم و بازیکنان با کیفیتی داریم. ما بدشانس بودیم و از موقعیت‌هایمان خوب استفاده نکردیم اما شانس داریم. سه امتیاز بازی فردا خیلی می‌تواند برای صعود به ما کمک کند. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و از گروه صعود کنیم. انتهای پیام

کیانی: می‌توانیم النصر را ببریم

کیانی: می‌توانیم النصر را ببریم

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه این تیم بازیکنان بزرگی دارد می‌گوید که برد برابر النصر می‌تواند برای صعود از گروه C لیگ قهرمانان به آن‌ها کمک کند.

به گزارش ایسنا، مهدی کیانی، کاپیتان تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با النصر اظهار کرد: درست است که ما در بازی قبل به النصر باختیم ولی چیزی از شایستگی‌های تیم و بازیکنان کم نشد و نمی‌شود. ما می‌توانستیم برنده بازی باشیم ولی فوتبال روز بدش را به ما نشان داد. بازیکنان می‌دانند بازی فردا حیاتی است و این سه امتیاز می‌تواند خیلی به ما کمک کند. ان‌شاءالله از دقیقه یک تا ۹۰ تمرکز لازم را داشته باشیم و از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و برنده بازی باشیم.

او ادامه داد: ما برای صعود ۱۰۰ درصد شانس داریم. ما تیم بزرگی هستیم و بازیکنان با کیفیتی داریم. ما بدشانس بودیم و از موقعیت‌هایمان خوب استفاده نکردیم اما شانس داریم. سه امتیاز بازی فردا خیلی می‌تواند برای صعود به ما کمک کند. امیدوارم این اتفاق رخ بدهد و از گروه صعود کنیم.

انتهای پیام