کومان مهره های دلخواه خود را ندارد

کومان مهره های دلخواه خود را ندارد بارسلونا هنوز با دو بازیکن مورد نظر سرمربی هلندی قرارداد امضا نکرده است. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونای رونالد کومان ۱۵ روز دیگر در لالیگا شروع به رقابت خواهد کرد و در نوکمپ میزبان ویارئال خواهد بود. سرمربی جدید بارسا همچنان منتظر مهره های مورد نیاز خود است تا پروژه اش را بسازد. اکنون سرمربی هلندی ۹۰ درصد تیم خود را در اختیار دارد و بازیکنانی که فصل گذشته به صورت قرضی برای تیم های دیگر بازی می کردند برگشتند و همچنین آن هایی که در طول فصل با تیم کاتالانی قرارداد امضا کردند در تیم حضور دارند یعنی سرمربی آبی اناری ها بازیکنان خود را در اختیار دارد اما مهره های دلخواهش را هنوز ندارد. دو بازیکن مورد نظر کومان، جورجینیو واینالدام (هافبک ۲۹ ساله لیورپول) و ممفیس دپای (مهاجم ۲۶ ساله لیون) هستند. بازیکن لیون بیشتر به بارسا نزدیک تر است تا واینالدام. البته بستگی به جدایی لوییس سوارس دارد که اکنون این انتقال در شرایط پیچیده ای قرار گرفته است. دپای پس از دیدار سه شنبه شب مقابل ایتالیا گفت: می دانم که بارسا به من علاقه دارد اما بیش از این نمی توانم..

کومان مهره های دلخواه خود را ندارد

 کومان مهره های دلخواه خود را ندارد

بارسلونا هنوز با دو بازیکن مورد نظر سرمربی هلندی قرارداد امضا نکرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونای رونالد کومان ۱۵ روز دیگر در لالیگا شروع به رقابت خواهد کرد و در نوکمپ میزبان ویارئال خواهد بود. سرمربی جدید بارسا همچنان منتظر مهره های مورد نیاز خود است تا پروژه اش را بسازد. اکنون سرمربی هلندی ۹۰ درصد تیم خود را در اختیار دارد و بازیکنانی که فصل گذشته به صورت قرضی برای تیم های دیگر بازی می کردند برگشتند و همچنین آن هایی که در طول فصل با تیم کاتالانی قرارداد امضا کردند در تیم حضور دارند یعنی سرمربی آبی اناری ها بازیکنان خود را در اختیار دارد اما مهره های دلخواهش را هنوز ندارد.

دو بازیکن مورد نظر کومان، جورجینیو واینالدام (هافبک ۲۹ ساله لیورپول) و ممفیس دپای (مهاجم ۲۶ ساله لیون) هستند. بازیکن لیون بیشتر به بارسا نزدیک تر است تا واینالدام. البته بستگی به جدایی لوییس سوارس دارد که اکنون این انتقال در شرایط پیچیده ای قرار گرفته است.

دپای پس از دیدار سه شنبه شب مقابل ایتالیا گفت: می دانم که بارسا به من علاقه دارد اما بیش از این نمی توانم چیزی بگویم چون هنوز با مدیر برنامه ام صحبت نکرده ام. باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد. فردا با باشگاه لیون صحبت خواهم کرد.

نظر لیون به خصوص ژان میشل آئولا، مدیر باشگاه کاملا مشخص است. او گفت: دپای اگر می خواست تیم را ترک کند باید آگوست این کار را انجام می داد. اکنون باید برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ در تیم بماند. ما با بارسلونا مذاکره ای نداشتیم و فکر نمی کنم لیون علاقه ای داشته باشد که کاپیتانش را از دست بدهد.

لیون در سال ۲۰۱۷ با پرداخت ۱۶ میلیون یورو مهاجم هلندی را از منچستریونایتد خرید. اکنون تیم فرانسوی حاضر نیست با مبلغ کمتر از ۳۰ میلیون یورو وارد مذاکره شود. بارسلونا حاضر است با قرار دادن ساموئل اومتیتی در این جا به جایی مبلغ را کمتر کند.

باز هم بحث انتقال سوارس مطرح می شود. مهاجم اروگوئه ای با یوونتوس به توافق رسیده است اما با باشگاه بارسلونا در زمینه قراردادش مشکل دارد.

امضا با واینالدام از دیگر اهداف کومان است. او به این بازیکن تکنیکی نیاز دارد و سرمربی هلندی به خوبی هافبک لیورپول را می شناسد.

در حالی که مذاکرات بیش از حد انتظار طولانی شده اند کومان به بازیکنان درخواستی خود نیاز دارد چون رقابت ها به زودی آغاز خواهند شد. با این حال همه چیز به خروجی ها وابسته است.

انتهای پیام