کومان: برای خرید دپای ابتدا باید بازیکن بفروشیم

کومان: برای خرید دپای ابتدا باید بازیکن بفروشیم سرمربی بارسلونا اعلام کرد تنها با فروش بازیکن می توانند با مهاجم لیون قرارداد امضا کنند. به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، رونالد کومان نسبت به ساختن تیم بارسلونا خیلی واقع بین است. سرمربی هلندی در آخرین مصاحبه اش گفت: ابتدا باید بازیکن بفروشیم تا شانس حضور ممفیس دپای وجود داشته باشد. مهاجم هلندی یکی از گزینه های مورد نظر سرمربی بارسلونا است. کومان در تیم ملی هدایت این بازیکن را بر عهده داشته است و می خواهد از او در تیم جدیدش بهره ببرد. سرمربی هلندی در این رابطه اظهار کرد: برای فصل جدید خود را آماده می کنیم و فکر می کنم با همین بازیکنانی که در پیش فصل در اختیار داریم این کار را انجام دهیم. ژان میشل اولاس، رییس باشگاه لیون پیش از این فاش کرده بود که خوسپ ماریا بارتومئو (رییس باشگاه بارسلونا) اعتراف کرده است تنها در صورتی می توانند به دپای پیشنهاد بدهند که رقم دستمزدش را کاهش دهد. کومان در پایان به تصمیم لیونل مسی اشاره کرد و گفت: آن اتفاق اختلافی میان مسی و باشگاه بود. با مسی صحبت کردم و مانند همیشه به کار خود ادامه خواهیم..

کومان: برای خرید دپای ابتدا باید بازیکن بفروشیم

کومان: برای خرید دپای ابتدا باید بازیکن بفروشیم

سرمربی بارسلونا اعلام کرد تنها با فروش بازیکن می توانند با مهاجم لیون قرارداد امضا کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، رونالد کومان نسبت به ساختن تیم بارسلونا خیلی واقع بین است. سرمربی هلندی در آخرین مصاحبه اش گفت: ابتدا باید بازیکن بفروشیم تا شانس حضور ممفیس دپای وجود داشته باشد.

مهاجم هلندی یکی از گزینه های مورد نظر سرمربی بارسلونا است. کومان در تیم ملی هدایت این بازیکن را بر عهده داشته است و می خواهد از او در تیم جدیدش بهره ببرد. سرمربی هلندی در این رابطه اظهار کرد: برای فصل جدید خود را آماده می کنیم و فکر می کنم با همین بازیکنانی که در پیش فصل در اختیار داریم این کار را انجام دهیم.

ژان میشل اولاس، رییس باشگاه لیون پیش از این فاش کرده بود که خوسپ ماریا بارتومئو (رییس باشگاه بارسلونا) اعتراف کرده است تنها در صورتی می توانند به دپای پیشنهاد بدهند که رقم دستمزدش را کاهش دهد.

کومان در پایان به تصمیم لیونل مسی اشاره کرد و گفت: آن اتفاق اختلافی میان مسی و باشگاه بود. با مسی صحبت کردم و مانند همیشه به کار خود ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام