کمیته المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد حدادی تصمیم می‌گیرند

کمیته المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد حدادی تصمیم می‌گیرند جعفر محمدپور در مورد عمل خارپاشنه احسان حدادی می‌گوید کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی باید در این مورد تصمیم بگیرند اما حدادی تمریناتش را انجام می‌دهد. جعفر محمدپور در مورد وضعیت احسان حدادی و تصمیم فدراسیون برای درمان خارپاشنه او به ایسنا گفت: حدادی در آفتاب انقلاب تمرین می‌کند و اینگونه نیست که خارپاشنه جلوی تمریناتش را بگیرد. از طرفی کارهایش در حال انجام است و برنامه‌هایی هم برایش تدارک دیده شده است. با این حال هنوز زمانی برای عمل خارپاشنه‌ این ورزشکار مشخص نشده اما کارهای مقدماتی و گزارشات تخصصی و پزشکی او در حال بررسی است و باید ببینیم که به خارج اعزام می‌شود یا خیر. کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی باید برایش تصمیم بگیرند. او در مورد حسن تفتیان که در اردوی فرانسه به سر می‌برد، گفت: آقای تفتیان درخواست خود را به فدراسیون داد که در شورای فنی بررسی شد و مورد موافقت قرار نگرفت اما با مسئولیت، برنامه و هزینه شخصی خود به خارج از کشور رفت. در این مدت هم با ما تماسی نداشته است، فقط نتایجش را پیگیری کرده ا..

کمیته المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد حدادی تصمیم می‌گیرند

کمیته المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی در مورد حدادی تصمیم می‌گیرند

جعفر محمدپور در مورد عمل خارپاشنه احسان حدادی می‌گوید کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی باید در این مورد تصمیم بگیرند اما حدادی تمریناتش را انجام می‌دهد.

جعفر محمدپور در مورد وضعیت احسان حدادی و تصمیم فدراسیون برای درمان خارپاشنه او به ایسنا گفت: حدادی در آفتاب انقلاب تمرین می‌کند و اینگونه نیست که خارپاشنه جلوی تمریناتش را بگیرد. از طرفی کارهایش در حال انجام است و برنامه‌هایی هم برایش تدارک دیده شده است. با این حال هنوز زمانی برای عمل خارپاشنه‌ این ورزشکار مشخص نشده اما کارهای مقدماتی و گزارشات تخصصی و پزشکی او در حال بررسی است و باید ببینیم که به خارج اعزام می‌شود یا خیر. کمیته ملی المپیک و فدراسیون پزشکی ورزشی باید برایش تصمیم بگیرند.

او در مورد حسن تفتیان که در اردوی فرانسه به سر می‌برد، گفت: آقای تفتیان درخواست خود را به فدراسیون داد که در شورای فنی بررسی شد و مورد موافقت قرار نگرفت اما با مسئولیت، برنامه و هزینه شخصی خود به خارج از کشور رفت. در این مدت هم با ما تماسی نداشته است، فقط نتایجش را پیگیری کرده ایم و از طریق روابط عمومی فدراسیون اطلاع رسانی شده است.

به گزارش ایسنا، احسان حدادی و حسن تفتیان به ترتیب در پرتاب دیسک و دوی ۱۰۰ متر سهمیه المپیک توکیو را کسب کرده‌اند و تاکنون دوومیدانی‌کار دیگری نتوانسته سهمیه بازی‌های توکیو را به دست بیاورد.

انتهای پیام