خانه / اقتصادی / کمپین وزیر آلمانی برای مقابله با استثمار کودکان در کشورهای در حال توسعه

کمپین وزیر آلمانی برای مقابله با استثمار کودکان در کشورهای در حال توسعه

وزیر همکاری‌های اقتصادی و توسعه آلمان در نظر دارد شرکت‌های آلمانی را متقاعد سازد تا دستمزدی مناسب برای تهیه کالا در کشورهای فقیر بپردازند. مولر از صنعت‌گران آلمان خواست برای تحقق این طرح بکوشند.گرد مولر، وزیر همکاری‌های اقتصادی و توسعه آلمان که عضو حزب سوسیال مسیحی این کشور است، در گفت‌وگو با خبرنگار روزنامه آلمانی “تاگس‌اشپیگل” گفت او در سال آینده میلادی (۲۰۱۹) کمپینی را علیه استثمار کودکان کار آغاز خواهد کرد.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

گرد مولر معتقد است که در ارتباط با کشورهای در حال توسعه باید حداقل استانداردها در ارتباط با شرایط زیست‌محیطی و اجتماعی رعایت شوند. او خواستار اجرای استانداردهایی شد که در اروپا سال‌هاست رعایت می‌شوند.

وزیر همکاری‌های اقتصادی و توسعه آلمان گفت در سال آینده مشخص خواهیم کرد که آیا شرکت‌های آلمانی با بیش از ۵۰۰ کارگر می‌توانند ضمانت بدهند که در فرایند تولید کالاهای خود استانداردهای حقوق بشری را رعایت کرده‌اند یا نه.

گرد مولر تاکید کرد در صورتی که این شرکت‌ها به صورت داوطلبانه حاضر به دادن چنین تضمینی نباشند، دولت آلمان مجبور خواهد شد در این رابطه قوانینی را تصویب کند.

مولر خواستار فعالیت بیشتر شرکت‌های آلمانی برای تحقق طرح خود شد و گفت: «من انتظار دارم که شرکت‌ها فعالانه با این طرح همکاری کنند.» او در ادامه افزود: «فکر نمی‌کنم رئیس یک شرکت آلمانی در سال ۲۰۱۹ حاضر باشد به شهروندان پاسخ دهد که چرا برای تهیه کالایش از کار کودکان استفاده کرده است.»

همچنین بررسی کنید

شماری از نمایندگان مجلس خواستار توقف اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی شدند

شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جناح‌های مختلف با انتقاد از اختصاص ارز ۴۲۰۰ …

درآمد شرکت‌های کلان آلمانی کاهش چشمگیری یافته است

شرکت‌های آلمانی به‌ شدت وابسته به صادرات هستند به همین دلیل بحران‌های تجاری به‌ سرعت …

Translate »
"
2016

Watch Dragon ball super