کلوپ: بیش‌تر از این هم می‌شد به آتالانتا گل بزنیم

کلوپ: بیش‌تر از این هم می‌شد به آتالانتا گل بزنیم سرمربی لیورپول از نمایش شاگردان خود برابر آتالانتا ایتالیا تمجید کرد. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، شاگردان یورگن کلوپ به راحتی توانستند آتالانتا را شکست دهند و پنج بار دروازه تیم ایتالیایی را باز کردند. یوتا در این دیدار هت تریک کرد و دو گل دیگر لیورپول را صلاح و مانه به ثمر رساندند. یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از این بازی گفت: باید به بازیکنان خود تبریک بگویم. نمایش خیلی خیلی خوبی داشتیم و برد پرگلی به دست آوردیم. البته می‌توانستیم بیش از ۵ گل هم به ثمر برسانیم. موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. این را نیز نباید فراموش کرد که آلیسون ۳ سیو بسیار خوب داشت. او در بخش دیگری از سخنانش درباره هت تریک دیگو یوتا پرتغالی گفت: برای مربی‌ها هیچ چیز بهتر از این نیست که موقع ترکیب چیدن در لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ برتر انگلیس سردرد بگیرند. خوب است بازیکنان با هم رقابت کنند و بخواهند من را برای انتخاب ترکیب اصلی تحت فشار بگذارند. انتهای پیام

کلوپ: بیش‌تر از این هم می‌شد به آتالانتا گل بزنیم

کلوپ: بیش‌تر از این هم می‌شد به آتالانتا گل بزنیم

سرمربی لیورپول از نمایش شاگردان خود برابر آتالانتا ایتالیا تمجید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، شاگردان یورگن کلوپ به راحتی توانستند آتالانتا را شکست دهند و پنج بار دروازه تیم ایتالیایی را باز کردند. یوتا در این دیدار هت تریک کرد و دو گل دیگر لیورپول را صلاح و مانه به ثمر رساندند.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از این بازی گفت: باید به بازیکنان خود تبریک بگویم. نمایش خیلی خیلی خوبی داشتیم و برد پرگلی به دست آوردیم. البته می‌توانستیم بیش از ۵ گل هم به ثمر برسانیم. موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. این را نیز نباید فراموش کرد که آلیسون ۳ سیو بسیار خوب داشت.

او در بخش دیگری از سخنانش درباره هت تریک دیگو یوتا پرتغالی گفت: برای مربی‌ها هیچ چیز بهتر از این نیست که موقع ترکیب چیدن در لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ برتر انگلیس سردرد بگیرند. خوب است بازیکنان با هم رقابت کنند و بخواهند من را برای انتخاب ترکیب اصلی تحت فشار بگذارند.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW