کرونایی‌های تیم وضعیت خوبی دارند / لیگ بسکتبال جذابیت قبل را ندارد

کرونایی‌های تیم وضعیت خوبی دارند / لیگ بسکتبال جذابیت قبل را ندارد ایسنا/خوزستان سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان گفت: وضعیت پنج بازیکن کرونایی تیم خوب است ولی همچنان در قرنطینه به سر می‌برند. بهرام رمضان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت بسکتبالیست‌های این تیم که به کرونا مبتلا شده‌اند، اظهارکرد: یک هفته پیش اعضای تیم تست کرونا دادند که تست پنج بازیکن‌مان مثبت بود که این نفرات همان موقع قرنطینه شدند تا وضعیت‌شان بهبود پیدا کند. آن‌ها اکنون وضعیت خوبی دارند ولی همچنان در قرنطینه به سر می‌برند. وی بیان کرد: یک هفته از تست قبلی اعضای تیم گذشته است و قرار است که امروز (شنبه) نیز مجددا تمام اعضای تیم تست کرونا ‌دهند. اگر تست پنج کرونایی تیم نیز منفی بود، همراه با دیگر نفرات تمرین می‌کنند و به کارمان ادامه دهیم. سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان گفت: در حال حاضر تمرینات تیم با پنج شش نفر برگزار می‌شود و چاره‌ای نداریم. به هر حال لیگ امسال باتوجه به شیوع کرونا، شرایط خاصی دارد. وی عنوان کرد: لیگ برتر فصل جاری با توجه به این‌که تحت تاثیر کرونا است و هواداران هم نمی‌توانند به سالن‌ها بیایند،..

کرونایی‌های تیم وضعیت خوبی دارند / لیگ بسکتبال جذابیت قبل را ندارد

کرونایی‌های تیم وضعیت خوبی دارند / لیگ بسکتبال جذابیت قبل را ندارد

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان گفت: وضعیت پنج بازیکن کرونایی تیم خوب است ولی همچنان در قرنطینه به سر می‌برند.

بهرام رمضان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت بسکتبالیست‌های این تیم که به کرونا مبتلا شده‌اند، اظهارکرد: یک هفته پیش اعضای تیم تست کرونا دادند که تست پنج بازیکن‌مان مثبت بود که این نفرات همان موقع قرنطینه شدند تا وضعیت‌شان بهبود پیدا کند. آن‌ها اکنون وضعیت خوبی دارند ولی همچنان در قرنطینه به سر می‌برند.

وی بیان کرد: یک هفته از تست قبلی اعضای تیم گذشته است و قرار است که امروز (شنبه) نیز مجددا تمام اعضای تیم تست کرونا ‌دهند. اگر تست پنج کرونایی تیم نیز منفی بود، همراه با دیگر نفرات تمرین می‌کنند و به کارمان ادامه دهیم.

سرمربی تیم خانه بسکتبال خوزستان گفت: در حال حاضر تمرینات تیم با پنج شش نفر برگزار می‌شود و چاره‌ای نداریم. به هر حال لیگ امسال باتوجه به شیوع کرونا، شرایط خاصی دارد.

وی عنوان کرد: لیگ برتر فصل جاری با توجه به این‌که تحت تاثیر کرونا است و هواداران هم نمی‌توانند به سالن‌ها بیایند، مطمئنا جذابیت و شور و هیجان فصل‌های قبل را ندارد.

به گزارش ایسنا، تیم خانه بسکتبال خوزستان در هفته نخست لیگ برتر ‌بسکتبال ایران باید ۱۵ آبان‌ماه به مصاف پالایش نفت آبادان می‌رفت که این دیدار به دلیل ابتلای پنج بازیکن تیم خانه بسکتبال خوزستان لغو شد.

انتهای پیام