کتایون ریاحی، بازیگر سابق سینما و تلویزیون، بازداشت شد

کتایون ریاحی، بازیگر سابق سینما و تلویزیون، بازداشت شد یک رسانه نزدیک به سپاه پاسداران از بازداشت کتایون ریاحی، بازیگر پیشین سینما و تلویزیون، به دلیل «انتشار محتوای کذب» و «کمک به تشویش اذهان عمومی و آشوب» خبر داد. خبرگزاری تسنیم شامگاه یک‌شنبه ۲۹ آبان در کانال تلگرامی خود گزارش داد که ماموران امنیتی، خانم ریاحی را در ویلای خود در یکی از مناطق اطراف قزوین بازداشت کرده‌اند. دستگیری این بازیگر سرشناس حدود دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد ماموران امنیتی برای بازداشت او به منزلش یورش بردند اما بنابر گزارش‌ها، خانم ریاحی توانسته بود به‌موقع بگریزد.‌ او که در این مدت، به نوشته تسنیم «تحت تعقیب قضایی» بود از نخستین بازیگران و چهره‌های سرشناسی بود که در آغاز اعتراضات سراسری حجاب از سر برداشت و در همراهی با مردم معترض نوشت: «زنان ایران صدای یکدیگرند» و «دروغ بس است». ساعاتی پیش از اعلام این خبر، رسانه‌های حکومتی از بازداشت هنگامه قاضیانی، دیگر بازیگر سرشناس ایرانی، خبر داده بودند. همزمان با اعلام خبر بازداشت این دو بازیگر در روز یک‌شنبه، خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی نوشت که تعدادی از سلبریتی‌ه..

کتایون ریاحی، بازیگر سابق سینما و تلویزیون، بازداشت شد کتایون ریاحی پس از جان باختن مهسا امینی در بازداشت گشت ارشاد، این تصویر بدون حجاب اجباری از خود را در اینستاگرام منتشر کرد

یک رسانه نزدیک به سپاه پاسداران از بازداشت کتایون ریاحی، بازیگر پیشین سینما و تلویزیون، به دلیل «انتشار محتوای کذب» و «کمک به تشویش اذهان عمومی و آشوب» خبر داد.

خبرگزاری تسنیم شامگاه یک‌شنبه ۲۹ آبان در کانال تلگرامی خود گزارش داد که ماموران امنیتی، خانم ریاحی را در ویلای خود در یکی از مناطق اطراف قزوین بازداشت کرده‌اند.

دستگیری این بازیگر سرشناس حدود دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد ماموران امنیتی برای بازداشت او به منزلش یورش بردند اما بنابر گزارش‌ها، خانم ریاحی توانسته بود به‌موقع بگریزد.‌

او که در این مدت، به نوشته تسنیم «تحت تعقیب قضایی» بود از نخستین بازیگران و چهره‌های سرشناسی بود که در آغاز اعتراضات سراسری حجاب از سر برداشت و در همراهی با مردم معترض نوشت: «زنان ایران صدای یکدیگرند» و «دروغ بس است».

ساعاتی پیش از اعلام این خبر، رسانه‌های حکومتی از بازداشت هنگامه قاضیانی، دیگر بازیگر سرشناس ایرانی، خبر داده بودند.

همزمان با اعلام خبر بازداشت این دو بازیگر در روز یک‌شنبه، خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی نوشت که تعدادی از سلبریتی‌ها و هنرمندان به دلیل «حمایت از آشوبگری و اقدامات غیرقانونی در کشور از دریافت خدمات اجتماعی منع شدند».

ایرنا به نام این چهره‌های سرشناس و یا جزییات خدماتی که از آن‌ها محروم شده‌اند اشاره نکرده‌است.

Radio Eram

FREE
VIEW