کارخانه: هورسان واقعا زنگ تفریح نیست

کارخانه: هورسان واقعا زنگ تفریح نیست سرمربی تیم والیبال سایپا از عملکرد تیم تازه لیگ برتی شده هورسان رامسر تمجید کرد. به گزارش ایسنا، مصطفی کارخانه در مورد پیروزی سخت اما سه بر صفر تیم سایپا مقابل هورسان رامسر توضیح داد: در حقیقت چنین تیم‌هایی که به تازگی وارد لیگ شده‌اند چیزی برای از دست دادن ندارند، پس بدون فشار و خیلی خوب بازی می‌کنند که امروز هم تیم هورسان واقعا سر سخت ظاهر شد. او ادامه داد: البته بازی اول همیشه سخت است، آن هم برای تیمی مثل ما که انگیزه قهرمانی داریم. در این بازی توسط تیم هورسان تحت فشار قرار گرفتیم و به بازی برگشتیم که خیلی خوب بود. توانستیم بازی را مدیریت کرده و اختلاف ۵ امتیازی را جبران کنیم که از نظر من نقطه مثبت این دیدار بود. در مجموع هورسان تیم سر سختی بود که ما را تحت فشار قرار داد و البته از نظر من اتفاق خوبی بود. سرمربی تیم سایپا، در واکنش به این موضوع که پیش بینی میشد این تیم راحت‌تر بازی را ببرد، تصریح‌کرد: به نظرم بازیکنان ما متوجه شدند امسال بردن هیچ تیمی حتی هورسان که از دسته یک آمده راحت نیست. بازیکنان این تیم خصوصا پشت خط زن که شماره ۱۱ می‌پوش..

کارخانه: هورسان واقعا زنگ تفریح نیست

کارخانه: هورسان واقعا زنگ تفریح نیست

سرمربی تیم والیبال سایپا از عملکرد تیم تازه لیگ برتی شده هورسان رامسر تمجید کرد.

به گزارش ایسنا، مصطفی کارخانه در مورد پیروزی سخت اما سه بر صفر تیم سایپا مقابل هورسان رامسر توضیح داد: در حقیقت چنین تیم‌هایی که به تازگی وارد لیگ شده‌اند چیزی برای از دست دادن ندارند، پس بدون فشار و خیلی خوب بازی می‌کنند که امروز هم تیم هورسان واقعا سر سخت ظاهر شد.

او ادامه داد: البته بازی اول همیشه سخت است، آن هم برای تیمی مثل ما که انگیزه قهرمانی داریم. در این بازی توسط تیم هورسان تحت فشار قرار گرفتیم و به بازی برگشتیم که خیلی خوب بود. توانستیم بازی را مدیریت کرده و اختلاف ۵ امتیازی را جبران کنیم که از نظر من نقطه مثبت این دیدار بود. در مجموع هورسان تیم سر سختی بود که ما را تحت فشار قرار داد و البته از نظر من اتفاق خوبی بود.

سرمربی تیم سایپا، در واکنش به این موضوع که پیش بینی میشد این تیم راحت‌تر بازی را ببرد، تصریح‌کرد: به نظرم بازیکنان ما متوجه شدند امسال بردن هیچ تیمی حتی هورسان که از دسته یک آمده راحت نیست. بازیکنان این تیم خصوصا پشت خط زن که شماره ۱۱ می‌پوشد نترس و شجاع بازی کردند. تیم بسیار تیم خوبی است. واقعا فهمیدم که باقرزاده درست می‌گفت برای هیچ تیمی زنگ تفریح نیستند.

او ادامه داد: البته دو بازیکن اصلی ما (سید محمد موسوی و امین اسماعیل‌نژاد) هم نبودند که غیبتشان بی تاثیر نبود.

کارخانه در پایان راجع به بی برنامگی موجود در لیگ نیز گفت: متاسفانه شرایطی است که ایجاد شده اما ما هفته بعد با اردکان بازی می‌کنیم. امروز هم برد سه بر هیچ خوبی بود، ولی می‌دانم که شایستگی تیم ما بالاتر است و با به دست آوردن آمادگی صد درصدی خود می‌توانیم بهتر باشیم. همانطور که می‌دانید تقریبا همه بازیکنان ما کرونا گرفتند و همین موضوع تا حدودی کار را سخت کرد.

انتهای پیام