ژیرو یک گل تا رسیدن به پلاتینی

ژیرو یک گل تا رسیدن به پلاتینی مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه تنها یک گل تا رسیدن به رکورد گلزنی میشل پلاتینی فاصله دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، تیم ملی فوتبال فرانسه موفق شد با برتری ۴ بر ۲ برابر کرواسی دومین دیدار خود در لیگ ملت های اروپا را نیز با برد به پایان ببرد. اولیویه ژیرو مهاجم تیم فوتبال چلسی در این دیدار موفق شد یکی از گلهای تیمش را به ثمر برساند تا شمار گلهای خود را در تیم ملی فوتبال فرانسه به عدد ۴۰ برساند. این بازیکن از زمانی که کریم بنزما از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد، به عنوان مهاجم اول خروس ها در کنار آنتوان گریزمان به کار گرفته شد و توانست گلهای مهمی برای تیم ملی فوتبال کشرش به ثمر برساند و با این تیم قهرمان جام جهانی نیز شود. مهاجم مورد علاقه دیدیه دشان اکنون با ۴۰ گل زده در رده سوم برترین گلزنان تاریخ فوتبال فرانسه قرار دارد و تنها یک گل تا رسیدن به رکورد میشل پلاتینی فاصله دارد. با توجه به حضور این بازیکن و در پیش بودن یورو ۲۰۲۰، شکستن رکورد پلاتینی کاملا در دسترس اولیویه ژیرو است. برترین گلزن تاریخ فوتبال فرانسه تیری آنری است که ۵۱ گل توانسته ب..

ژیرو یک گل تا رسیدن به پلاتینی

ژیرو یک گل تا رسیدن به پلاتینی

مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه تنها یک گل تا رسیدن به رکورد گلزنی میشل پلاتینی فاصله دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، تیم ملی فوتبال فرانسه موفق شد با برتری ۴ بر ۲ برابر کرواسی دومین دیدار خود در لیگ ملت های اروپا را نیز با برد به پایان ببرد. اولیویه ژیرو مهاجم تیم فوتبال چلسی در این دیدار موفق شد یکی از گلهای تیمش را به ثمر برساند تا شمار گلهای خود را در تیم ملی فوتبال فرانسه به عدد ۴۰ برساند.

این بازیکن از زمانی که کریم بنزما از تیم ملی فرانسه کنار گذاشته شد، به عنوان مهاجم اول خروس ها در کنار آنتوان گریزمان به کار گرفته شد و توانست گلهای مهمی برای تیم ملی فوتبال کشرش به ثمر برساند و با این تیم قهرمان جام جهانی نیز شود.

مهاجم مورد علاقه دیدیه دشان اکنون با ۴۰ گل زده در رده سوم برترین گلزنان تاریخ فوتبال فرانسه قرار دارد و تنها یک گل تا رسیدن به رکورد میشل پلاتینی فاصله دارد. با توجه به حضور این بازیکن و در پیش بودن یورو ۲۰۲۰، شکستن رکورد پلاتینی کاملا در دسترس اولیویه ژیرو است.

برترین گلزن تاریخ فوتبال فرانسه تیری آنری است که ۵۱ گل توانسته به ثمر برساند و ۱۱ گل بیشتر از ژیرو ثبت کرده است و باید دید مهاجم چلسی قادر به شکستن رکورد تیری آنری نیز است یا خیر.

تیم ملی فوتبال فرانسه با ۲ برد از دو دیدار در کنار پرتغال توانسته هر دو دیدار اول خود در لیگ ملت ها را با موفقیت پشت سر بگذارد.

انتهای پیام