ژاپن به هر قیمتی المپیک توکیو را برگزار می‌کند

ژاپن به هر قیمتی المپیک توکیو را برگزار می‌کند یکی از مسئولان ژاپنی برگزارکننده بازی های المپیک توکیو اعلام کرد این رویداد حتما باید سال آینده برگزار شود. به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the game، سیکو هاشیموتو وزیر بازی های المپیک و پار المپیک توکیو اعلام کرد بازی های المپیک سال آینده به هر قیمتی باید برگزار شود. هاشیموتو در کنفراس خبری اعلام کرد: همه افراد با هم همکاری می کنند تا بازی ها سال آینده برگزار شود و من فکر می کنم بازی ها را باید سال آینده به هر قیمتی برگزار کنیم. من می خواهم بر روی انجام اقداماتی که بتوانیم با ویروس کرونا مقابله کنیم متمرکز شوم. بازی های المپیک و پار المپیک توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا به مدت یک سال به تعویق افتاد و روز گذشته نایب رییس کمیته بین المللی المپیک هم اعلام که بازی ها سال آینده با واکسن یا بدون واکسن برگزار خواهد شد. انتهای پیام

ژاپن به هر قیمتی المپیک توکیو را برگزار می‌کند

ژاپن به هر قیمتی المپیک توکیو را برگزار می‌کند

یکی از مسئولان ژاپنی برگزارکننده بازی های المپیک توکیو اعلام کرد این رویداد حتما باید سال آینده برگزار شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از Inside the game، سیکو هاشیموتو وزیر بازی های المپیک و پار المپیک توکیو اعلام کرد بازی های المپیک سال آینده به هر قیمتی باید برگزار شود.
هاشیموتو در کنفراس خبری اعلام کرد: همه افراد با هم همکاری می کنند تا بازی ها سال آینده برگزار شود و من فکر می کنم بازی ها را باید سال آینده به هر قیمتی برگزار کنیم.
من می خواهم بر روی انجام اقداماتی که بتوانیم با ویروس کرونا مقابله کنیم متمرکز شوم.
بازی های المپیک و پار المپیک توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا به مدت یک سال به تعویق افتاد و روز گذشته نایب رییس کمیته بین المللی المپیک هم اعلام که بازی ها سال آینده با واکسن یا بدون واکسن برگزار خواهد شد.
انتهای پیام