ژاوی: هدف من فینال لیگ قهرمانان آسیا است

ژاوی: هدف من فینال لیگ قهرمانان آسیا است سرمربی السد تاکید کرد که در فصل جاری به دنبال صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا است. به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، السد در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است. این رقابت های به میزبانی قطر برگزار می شود و همین باعث شده تا شانس دو نماینده قدرتمند این کشور یعنی السد و الدحیل برای فینالیست شدن و قهرمانی بالا باشد. ژاوی قبل از رویارویی با العین گفت: آماده ایم تا شروعی بسیار خوب داشته باشیم و به صدر نشینی خود ادامه دهیم. بازیکنان باتجربه و جوان خوبی در اختیار داریم. به خوبی تمرین کرده ایم تا خود را آماده این رقابت سخت کنیم. او ادامه داد: السد در دو دوره اخیر به نیمه نهایی رسید و اکنون همه تلاش ما برای فینالیست شدن و قهرمانی است. می خواهم با السد به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنم و برگزاری بازی ها به میزبانی قطر یک امتیاز برای ما است. السد در گروه D با ۴ امتیاز صدرنشین است. النصر عربستان هم ۴ امتیازی است و تیم های سپاهان و العین هم به ترتیب ۳ و بدون امتیاز هستند. انتهای پیام

ژاوی: هدف من فینال لیگ قهرمانان آسیا است

ژاوی: هدف من فینال لیگ قهرمانان آسیا است

سرمربی السد تاکید کرد که در فصل جاری به دنبال صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت عربی کوره، السد در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی است.

این رقابت های به میزبانی قطر برگزار می شود و همین باعث شده تا شانس دو نماینده قدرتمند این کشور یعنی السد و الدحیل برای فینالیست شدن و قهرمانی بالا باشد.

ژاوی قبل از رویارویی با العین گفت: آماده ایم تا شروعی بسیار خوب داشته باشیم و به صدر نشینی خود ادامه دهیم. بازیکنان باتجربه و جوان خوبی در اختیار داریم. به خوبی تمرین کرده ایم تا خود را آماده این رقابت سخت کنیم.

او ادامه داد: السد در دو دوره اخیر به نیمه نهایی رسید و اکنون همه تلاش ما برای فینالیست شدن و قهرمانی است. می خواهم با السد به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنم و برگزاری بازی ها به میزبانی قطر یک امتیاز برای ما است.

السد در گروه D با ۴ امتیاز صدرنشین است. النصر عربستان هم ۴ امتیازی است و تیم های سپاهان و العین هم به ترتیب ۳ و بدون امتیاز هستند.

انتهای پیام