چهار محال و بختیاری قهرمانی اسلالوم مردان شد

چهار محال و بختیاری قهرمانی اسلالوم مردان شد استان چهار محال و بختیاری قهرمان مسابقات اسلالوم مردان ایران شد. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم مردان به میزبانی هیات قایقرانی استان البرز در رودخانه کرج برگزار شد. قایقرانان استان‌های چهارمحال و بختیاری، البرز، فارس، گیلان، تهران، اردبیل، کردستان، خوزستان، مازندران و اصفهان در این رقابت‌ها شرکت کردند. رقابت‌ها در بخش کایاک‌اسلالوم و کانواسلالوم در دو ران برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند. در مراسم توزیع مدال این رقابت‌ها که با حضور رییس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و دیگر مسوولان ورزش استان برگزار شد، از خانواده شهید سرافراز جمشید موسی‌زاده با حضور برادر شهید تقدیر به عمل آمد. در پایان رقابت‌ها در ماده کانواسلالوم محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری، مهدی کریمی از گیلان و حسین حاتمی از البرز مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. در ماده کایاک‌اسلالوم نیز ماهان ادریسی از مازندران اول، مرصاد واحدی از تهران دوم و محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری سوم شدند. در رده‌ب..

چهار محال و بختیاری قهرمانی اسلالوم مردان شد

چهار محال و بختیاری قهرمانی اسلالوم مردان شد

استان چهار محال و بختیاری قهرمان مسابقات اسلالوم مردان ایران شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور اسلالوم مردان به میزبانی هیات قایقرانی استان البرز در رودخانه کرج برگزار شد.

قایقرانان استان‌های چهارمحال و بختیاری، البرز، فارس، گیلان، تهران، اردبیل، کردستان، خوزستان، مازندران و اصفهان در این رقابت‌ها شرکت کردند.

رقابت‌ها در بخش کایاک‌اسلالوم و کانواسلالوم در دو ران برگزار شد و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.

در مراسم توزیع مدال این رقابت‌ها که با حضور رییس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز و دیگر مسوولان ورزش استان برگزار شد، از خانواده شهید سرافراز جمشید موسی‌زاده با حضور برادر شهید تقدیر به عمل آمد.

در پایان رقابت‌ها در ماده کانواسلالوم محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری، مهدی کریمی از گیلان و حسین حاتمی از البرز مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در ماده کایاک‌اسلالوم نیز ماهان ادریسی از مازندران اول، مرصاد واحدی از تهران دوم و محمدمهدی کنارنگ از چهارمحال و بختیاری سوم شدند.

در رده‌بندی تیمی چهارمحال و بختیاری با ٢١ امتیاز قهرمان شد؛ تهران با ١٨ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و البرز با ١٧ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

انتهای پیام