پیشنهاد پیرس به ام‌باپه: به رئال برو

پیشنهاد پیرس به ام‌باپه: به رئال برو ستاره پیشین فوتبال فرانسه و آرسنال از کیلیان ام‌باپه خواست که پاری سن ژرمن را به مقصد رئال مادرید ترک کند. به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه از بهترین و بااستعدادترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می‌کند. این بازیکن جوان که قهرمانی در جام جهانی را در کارنامه دارد سخت مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است و به نظر می‌رسد که خود او هم دوست دارد که راهی کهکشانی‌ها شود. رابرت پیرس، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه و آرسنال از ام‌باپه خواست که راهی رئال ماردید شود. او گفت: طبیعتا من به عنوان یک فرانسوی پاری سن ژرمن را دوست دارم و از ماندن ام‌باپه در این تیم استقبال خواهم کرد اما اگر قرار است که این بازیکن جوان پاری سن ژرمن را ترک کند به او توصیه می‌کنم که راهی رئال مادرید شود. پیرس ادامه داد: حضور در رئال مادرید باعث پیشرفت ام‌باپه خواهد شد و براین باور هستم که رئال بهترین مقصد برای او خواهد بود. ام باپه تا تابستان ۲۰۲۱ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. اما حاضر به تمدید قراردادش با تیم پاریسی نشده است و همین..

پیشنهاد پیرس به ام‌باپه: به رئال برو

پیشنهاد پیرس به ام‌باپه: به رئال برو

ستاره پیشین فوتبال فرانسه و آرسنال از کیلیان ام‌باپه خواست که پاری سن ژرمن را به مقصد رئال مادرید ترک کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه از بهترین و بااستعدادترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در پاری سن ژرمن بازی می‌کند.

این بازیکن جوان که قهرمانی در جام جهانی را در کارنامه دارد سخت مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته است و به نظر می‌رسد که خود او هم دوست دارد که راهی کهکشانی‌ها شود.

رابرت پیرس، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه و آرسنال از ام‌باپه خواست که راهی رئال ماردید شود.

او گفت: طبیعتا من به عنوان یک فرانسوی پاری سن ژرمن را دوست دارم و از ماندن ام‌باپه در این تیم استقبال خواهم کرد اما اگر قرار است که این بازیکن جوان پاری سن ژرمن را ترک کند به او توصیه می‌کنم که راهی رئال مادرید شود.

پیرس ادامه داد: حضور در رئال مادرید باعث پیشرفت ام‌باپه خواهد شد و براین باور هستم که رئال بهترین مقصد برای او خواهد بود.

ام باپه تا تابستان ۲۰۲۱ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. اما حاضر به تمدید قراردادش با تیم پاریسی نشده است و همین باعث شده تا احتمال جدایی او در تابستان پیش رو بسیار بالا باشد.

پیرس درباره رئال و بحران این تیم با زیدان گفت: این تاسف آور است که عده‌ای به خاطر تساوی برابر مونشن گلادباخ و شکست برابر کادیز خواستار پایان حضور زیدان در رئال باشند. زیدان هم‌چنان می‌تواند با رئال نتایج درخشانی به دست آورد.

انتهای پیام

Radio Eram

FREE
VIEW