پیروزی پرگل فرانسه و توقف انگلیس

پیروزی پرگل فرانسه و توقف انگلیس تیم ملی فوتبال فرانسه توانست با نتیجه ۴ بر دو برابر کرواسی به پیروزی دست پیدا کند. پرتغال هم با دبل کریستیانو رونالدو سوئد را از پیش رو برداشت. به گزارش ایسنا، در ادامه لیگ ملت های اروپا چند دیدار برگزار شد. در گروه ۲ از لیگ A دو دیدار برگزار شد که تیم ملی فوتبال بلژیک توانست با نتیجه ۵ بر یک ایسلند را شکست دهد و در دیگر دیدار هم تقابل انگلیس و دانمارک با تساوی بدون گل به پایان رسید. و اما در دیدار حساس گروه ۳ تیم ملی فوتبال فرانسه توانست با نتیجه ۴ بر دو کرواسی را شکست دهد. در دیگر دیدار این گروه تیم ملی فوتبال پرتغال درحالیکه کریستیانو رونالدو را در ترکیب داشت به مصاف سوئد رفت. در این دیدار پرتغال توانست با درخشش فوق ستاره خود با دو گل به پیروزی دست پیدا کند. هر دو گل پرتغالی ها را در این بازی کریستیانو رونالدو به ثمر رساند. او اکنون ۸ گل با رکورد گلزنی علی دایی فاصله دارد. نتایج دیگر دیدارها ارمنستان ۲-استونی صفر گرجستان یک- مقدونیه یک قبرس صفر- آذربایجان یک سن مارینو صفر- لیختن اشتاین ۲ انتهای پیام

پیروزی پرگل فرانسه و توقف انگلیس

پیروزی پرگل فرانسه و توقف انگلیس

تیم ملی فوتبال فرانسه توانست با نتیجه ۴ بر دو برابر کرواسی به پیروزی دست پیدا کند. پرتغال هم با دبل کریستیانو رونالدو سوئد را از پیش رو برداشت.

به گزارش ایسنا، در ادامه لیگ ملت های اروپا چند دیدار برگزار شد.

در گروه ۲ از لیگ A دو دیدار برگزار شد که تیم ملی فوتبال بلژیک توانست با نتیجه ۵ بر یک ایسلند را شکست دهد و در دیگر دیدار هم تقابل انگلیس و دانمارک با تساوی بدون گل به پایان رسید.

و اما در دیدار حساس گروه ۳ تیم ملی فوتبال فرانسه توانست با نتیجه ۴ بر دو کرواسی را شکست دهد.

در دیگر دیدار این گروه تیم ملی فوتبال پرتغال درحالیکه کریستیانو رونالدو را در ترکیب داشت به مصاف سوئد رفت.

در این دیدار پرتغال توانست با درخشش فوق ستاره خود با دو گل به پیروزی دست پیدا کند. هر دو گل پرتغالی ها را در این بازی کریستیانو رونالدو به ثمر رساند. او اکنون ۸ گل با رکورد گلزنی علی دایی فاصله دارد.

نتایج دیگر دیدارها

ارمنستان ۲-استونی صفر

گرجستان یک- مقدونیه یک

قبرس صفر- آذربایجان یک

سن مارینو صفر- لیختن اشتاین ۲

انتهای پیام