پیروزی پرهزینه یونایتد با مصدومیت سه بازیکن

پیروزی پرهزینه یونایتد با مصدومیت سه بازیکن سه بازیکن تیم منچستریونایتد در جریان دیدار با اورتون دچار مصدومیت شدند. به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد توانست سومین شکست پیاپی اورتون را به این تیم تحمیل کند تا به وضعیت خود در جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس سر و سامان دهد. این پیروزی برای منچستریونایتد آسان به دست نیامد. لوک شاو مدافع چپ منچستریونایتد دچار مصدومیت نسبتا جدی شد و چند هفته ای قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. همچنین ویکتور لیندلوف و مارکوس راشفورد نیز در این دیدار دچار مصدومیت شدند و برای معاینه بیشتر در اختیار تیم پزشکی باشگاه قرار گرفتند. البته اکنون رقابت‌های باشگاهی به مدت دو هفته تعطیل خواهد بود و یونایتد می تواند امیدوار به استفاده از مارکوس راشفورد و ویکتور لیندلوف باشد. انتهای پیام

پیروزی پرهزینه یونایتد با مصدومیت سه بازیکن

پیروزی پرهزینه یونایتد با مصدومیت سه بازیکن

سه بازیکن تیم منچستریونایتد در جریان دیدار با اورتون دچار مصدومیت شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد توانست سومین شکست پیاپی اورتون را به این تیم تحمیل کند تا به وضعیت خود در جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس سر و سامان دهد.

این پیروزی برای منچستریونایتد آسان به دست نیامد.

لوک شاو مدافع چپ منچستریونایتد دچار مصدومیت نسبتا جدی شد و چند هفته ای قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. همچنین ویکتور لیندلوف و مارکوس راشفورد نیز در این دیدار دچار مصدومیت شدند و برای معاینه بیشتر در اختیار تیم پزشکی باشگاه قرار گرفتند.

البته اکنون رقابت‌های باشگاهی به مدت دو هفته تعطیل خواهد بود و یونایتد می تواند امیدوار به استفاده از مارکوس راشفورد و ویکتور لیندلوف باشد.

انتهای پیام