پیروزی میامی در فینال کنفرانس شرق/ دنور حریف لیکرز در فینال کنفرانس غرب NBA

پیروزی میامی در فینال کنفرانس شرق/ دنور حریف لیکرز در فینال کنفرانس غرب NBA تیم میامی موفق شد در نخستین بازی فینال کنفرانس شرق، حریف خود بوستون را شکست دهد. به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ بسکتبال NBA، تیم میاکی هیت موفق شد در نخستین دیدار از فینال کنفرانس شرق، ‌با حساب ۱۱۷ - ۱۱۴ حریف خود بوستون سلتیکس را شکست دهد. اما در دیگر بازی امروز دنور ناگتس با کسب چهارمین برد در مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب،‌ به عنوان دومین تیم راهی فینال این کنفرانس و حریف لیکرز شد. در سری نیمه نهایی کنفرانس غرب، دنور موفق شد در بازی هفتم با حساب ۱۰۴ - ۸۹ حریف خود کلیپرز را شکست داده و در مجموع با برد ۴ بر ۳ راهی دور بعد شود. در این دیدار جیسون مورای با کسب ۴۰ امتیاز و جوکیچ با ثبت ۲۲ ریباند و ۱۳ پاس گل عملکرد فوق‌العاده‌ای برای دنور داشتند. نتایج ۷ بازی دنور و کلیپرز در نیمه هایی کنفرانس غرب: ۱) کلیپرر ۱۲۰ - ۹۷ دنور ۲) کلیپرز ۱۰۱ - ۱۱۰ دنور ۳) دنور ۱۰۷ - ۱۱۳ کلیپرز ۴) دنور ۸۵ - ۹۶ کلیپرز ۵) کلیپرز ۱۰۵ - ۱۱۱ دنور ۶) دنور ۱۱۱ - ۹۸ کلیپرز ۷) کلیپرز - دنور (برگزار نشده است) پیش از این تی..

پیروزی میامی در فینال کنفرانس شرق/ دنور حریف لیکرز در فینال کنفرانس غرب NBA

پیروزی میامی در فینال کنفرانس شرق/ دنور حریف لیکرز در فینال کنفرانس غرب NBA

تیم میامی موفق شد در نخستین بازی فینال کنفرانس شرق، حریف خود بوستون را شکست دهد.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ بسکتبال NBA، تیم میاکی هیت موفق شد در نخستین دیدار از فینال کنفرانس شرق، ‌با حساب ۱۱۷ – ۱۱۴ حریف خود بوستون سلتیکس را شکست دهد.

اما در دیگر بازی امروز دنور ناگتس با کسب چهارمین برد در مرحله نیمه نهایی کنفرانس غرب،‌ به عنوان دومین تیم راهی فینال این کنفرانس و حریف لیکرز شد.

در سری نیمه نهایی کنفرانس غرب، دنور موفق شد در بازی هفتم با حساب ۱۰۴ – ۸۹ حریف خود کلیپرز را شکست داده و در مجموع با برد ۴ بر ۳ راهی دور بعد شود. در این دیدار جیسون مورای با کسب ۴۰ امتیاز و جوکیچ با ثبت ۲۲ ریباند و ۱۳ پاس گل عملکرد فوق‌العاده‌ای برای دنور داشتند.

نتایج ۷ بازی دنور و کلیپرز در نیمه هایی کنفرانس غرب:
۱) کلیپرر ۱۲۰ – ۹۷ دنور
۲) کلیپرز ۱۰۱ – ۱۱۰ دنور
۳) دنور ۱۰۷ – ۱۱۳ کلیپرز
۴) دنور ۸۵ – ۹۶ کلیپرز
۵) کلیپرز ۱۰۵ – ۱۱۱ دنور
۶) دنور ۱۱۱ – ۹۸ کلیپرز
۷) کلیپرز – دنور (برگزار نشده است)

پیش از این تیم لس آنجلس لیکرز موفق شد در نیمه‌هایی کنفرانس غرب در مجموع بازی‌های سری ۴ – ۱ هیوستون راکتس را شکست داده و راهی فینال این‌ کنفرانس شود.

نتایج بازی‌های این دو تیم در سری نیمه‌نهایی به شرح زیر است:
۱) هیوستون ۱۱۲ – ۹۷ لیکرز
۲) هیوستون ۱۰۹ – ۱۱۷ لیکرز
۳) لیکرز ۱۱۲ – ۱۰۲ هیوستون
۴) لیکرز ۱۱۰ – ۱۰۰ هیوستون
۵) هیوستون ۹۶ – ۱۱۹ لیکرز

انتهای پیام