پیروزی شهرداری در دربی ارومیه/ سایپا به سختی برد

پیروزی شهرداری در دربی ارومیه/ سایپا به سختی برد دو تیم مدعی سایپا و شهرداری ارومیه نخستین بازی خود در لیگ برتر ‌والیبال را با پیروزی پشت سر گذاشتند. به گزارش ایسنا، امروز (چهارشنبه) ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، نخستین هفته از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد که تیم‌های سایپا و شهرداری ارومیه مقابل حریفان به برتری رسیدند. در نخستین امروز تیم‌های سایپا و هورسان به میزبانی سالن سایپا در حالی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که هورسان به دلیل مبتلا شدن بازیکنانش به کرونا، تنها با ۸ بازیکن عازم تهران شده بود. در ست نخست این بازی تیم مهمان عملکرد قابل توجهی مقابل ستارگان سایپا داشت اما این شاگردان مصطفی کارخانه بودند که اواخر ست با عملکرد خوب فلاحت‌خواه در سرویس، نهایتا ۲۵ - ۲۳ به برتری رسیدند. در ست دوم بازی اما این میزبان نارنجی‌ پوش بود که با درخشش ستاره‌هایی چون معنوی‌نژاد و شفیعی روی پاس‌های بلند و سرعتی حسینی، عرصه را به مهمان خود تنگ کرده و ۲۵ - ۱۹ به برتری رسیدند. به دلیل نبودن بازیکن تعویضی روی نیمکت هورسان، در اواخر ست دوم آثار خستگی نیز در بین بازیکنان این ت..

پیروزی شهرداری در دربی ارومیه/ سایپا به سختی برد

پیروزی شهرداری در دربی ارومیه/ سایپا به سختی برد

دو تیم مدعی سایپا و شهرداری ارومیه نخستین بازی خود در لیگ برتر ‌والیبال را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

به گزارش ایسنا، امروز (چهارشنبه) ۱۹ شهریور ۱۳۹۹، نخستین هفته از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری ۷ دیدار پیگیری شد که تیم‌های سایپا و شهرداری ارومیه مقابل حریفان به برتری رسیدند.

در نخستین امروز تیم‌های سایپا و هورسان به میزبانی سالن سایپا در حالی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که هورسان به دلیل مبتلا شدن بازیکنانش به کرونا، تنها با ۸ بازیکن عازم تهران شده بود.

در ست نخست این بازی تیم مهمان عملکرد قابل توجهی مقابل ستارگان سایپا داشت اما این شاگردان مصطفی کارخانه بودند که اواخر ست با عملکرد خوب فلاحت‌خواه در سرویس، نهایتا ۲۵ – ۲۳ به برتری رسیدند.

در ست دوم بازی اما این میزبان نارنجی‌ پوش بود که با درخشش ستاره‌هایی چون معنوی‌نژاد و شفیعی روی پاس‌های بلند و سرعتی حسینی، عرصه را به مهمان خود تنگ کرده و ۲۵ – ۱۹ به برتری رسیدند. به دلیل نبودن بازیکن تعویضی روی نیمکت هورسان، در اواخر ست دوم آثار خستگی نیز در بین بازیکنان این تیم مشاهده می‌شد.

با شروع ست سوم این تیم هورسان بود که عملکرد بهتری در دفاع روی تور داشت و اختلاف ۳ امتیازی ایجاد کرد، اما در اواخر این ست با سرویس‌های خوب ناصری سایپا توانست این اختلاف را جبران کرده و ۲۲ – ۲۱ پیش بیافتد. دو تیم به صورت پایا پای پیش رفتند اما نهایتا این میزبان بود که ۲۹ – ۲۷ به براری رسید تا در مجموع سه بر صفر برنده بازی شود.

نتایج هفته نخست لیگ برتر والیبال:

شهرداری ارومیه ۳ – صفر آذرباتری ارومیه (۲۵-۱۷، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۲۱)

شهرداری ورامین – شهرداری قزوین (در حال برگزاری)

سپاهان اصفهان ۲ – صفر خاتم اردکان (۲۵-۱۸، ۲۵-۱۸)

شهرداری گنبد ۱ – ۱ شهداب یزد (۲۵-۲۱، ۲۰-۲۵، ۴-۵)

لبنیات هراز آمل ۱ – صفر پیکان تهران (۲۵-۱۸)

سایپا تهران ۳ – صفر هورسان رامسر (۲۵-۲۳، ۲۵-۱۹ و ۲۹-۲۷)

فولاد سیرجان – راهیاب ملل مریوان (در حال برگزاری)

شهروند اراک (استراحت)

به روز رسانی می‌شود