پیروزی دنور در سومین فینال کنفرانس غرب NBA

پیروزی دنور در سومین فینال کنفرانس غرب NBA تیم دنور ناگتس موفق شد سرانجام در بازی سومین فینال کنفرانس غرب NBA، لیکرز را شکست دهد. به گزارش ایسنا، صبح امروز (چهارشنبه) دوم مهر ۱۳۹۹، سومین بازی فینال کنفرانس غرب لیگ بسکتبال NBA میان تیم‌های لیکرز و دنور برگزار شد که این بازی برخلاف دو بازی گذشته، به سود دنور ناگتس پایان یافت تا نتایج این مرحله دو بر یک به سود لیکرز شود. این بازی با درخشش جمال ماری (۲۸ امتیاز، ۱۲ پاس گل و ۸ ریباند) و نیکولا جوکیچ (۲۲ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۵ پاس گل) در نهایت ۱۱۴ - ۱۰۶ به سود دنور ناگتس پایان یافت تا عملکرد فوق‌العاده لبران جیمز (تریپل دبل) و آنتونی دیویس هم نتواند مانع باخت لیکرز شود. جیمز در این مسابقه با کسب ۳۰ امتیاز، ثبت ۱۱ پاس گل و ۱۰ ریباند (تریپل دبل) برای لیکرز بهترین بازیکن زمین شد، اما نتوانست مانع شکست تیم خود شود تا اختلاف دو تیم به یک برد کاهش یاید. آنتونی دیویس نیز در این دیدار ۲۷ امتیاز، ۲ ریباند و یک پاس گل را برای لیکرز به دست آورد. نتایج بازی‌های دو تیم در فینال کنفرانس غرب به شرح زیر است (لس‌آنجلس لیکرز ۲ - ۱ دنور ناگتس): ۱) لیکرز ۱۲..

پیروزی دنور در سومین فینال کنفرانس غرب NBA

پیروزی دنور در سومین فینال کنفرانس غرب NBA

تیم دنور ناگتس موفق شد سرانجام در بازی سومین فینال کنفرانس غرب NBA، لیکرز را شکست دهد.

به گزارش ایسنا، صبح امروز (چهارشنبه) دوم مهر ۱۳۹۹، سومین بازی فینال کنفرانس غرب لیگ بسکتبال NBA میان تیم‌های لیکرز و دنور برگزار شد که این بازی برخلاف دو بازی گذشته، به سود دنور ناگتس پایان یافت تا نتایج این مرحله دو بر یک به سود لیکرز شود.

این بازی با درخشش جمال ماری (۲۸ امتیاز، ۱۲ پاس گل و ۸ ریباند) و نیکولا جوکیچ (۲۲ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۵ پاس گل) در نهایت ۱۱۴ – ۱۰۶ به سود دنور ناگتس پایان یافت تا عملکرد فوق‌العاده لبران جیمز (تریپل دبل) و آنتونی دیویس هم نتواند مانع باخت لیکرز شود.

جیمز در این مسابقه با کسب ۳۰ امتیاز، ثبت ۱۱ پاس گل و ۱۰ ریباند (تریپل دبل) برای لیکرز بهترین بازیکن زمین شد، اما نتوانست مانع شکست تیم خود شود تا اختلاف دو تیم به یک برد کاهش یاید. آنتونی دیویس نیز در این دیدار ۲۷ امتیاز، ۲ ریباند و یک پاس گل را برای لیکرز به دست آورد.

نتایج بازی‌های دو تیم در فینال کنفرانس غرب به شرح زیر است (لس‌آنجلس لیکرز ۲ – ۱ دنور ناگتس):

۱) لیکرز ۱۲۶ – ۱۱۴ دنور

۲) لیکرز ۱۰۵ – ۱۰۳ دنور

۳) دنور ۱۱۴ – ۱۰۶ لیکرز

انتهای پیام