پیروزی دشوار لیورپول برابر لیدزیونایتد با هت‌تریک صلاح

پیروزی دشوار لیورپول برابر لیدزیونایتد با هت‌تریک صلاح تیم‌های لیورپول و آرسنال توانستند حریفانشان را در لیگ برتر انگلیس شکست دهند. به گزارش ایسنا، در آغاز فصل جدید رقابتهای لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازیها لیورپول در خانه به دیدار لیدزیونایتد رفت. در این دیدار لیورپول توانست با نتیجه ۴ بر ۳ لیدز یونایتد را شکست دهد. محمد صلاح مصری ۳ بار و فیرجیل فان دایک مدافع هلندی برای لیورپول گلزنی کردند. در دیگر دیدار آرسنال توانست با نتیجه ۳ بر صفر دیگر تیم لندنی فولام را شکست دهد. الکساندر لاکازت فرانسوی اولین گل بازی را به ثمر رساند. گابریل با ضربه سر از روی ارسال کرنر زننده گل دوم تیمش بود و پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی نیز گل سوم را به ثمر رساند. در ادامه این دیدارها یکشنبه چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازیها تاتنهام به دیدار اورتون خواهد رفت. انتهای پیام

پیروزی دشوار لیورپول برابر لیدزیونایتد با هت‌تریک صلاح

پیروزی دشوار لیورپول برابر لیدزیونایتد با هت‌تریک صلاح

تیم‌های لیورپول و آرسنال توانستند حریفانشان را در لیگ برتر انگلیس شکست دهند.

به گزارش ایسنا، در آغاز فصل جدید رقابتهای لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازیها لیورپول در خانه به دیدار لیدزیونایتد رفت.

در این دیدار لیورپول توانست با نتیجه ۴ بر ۳ لیدز یونایتد را شکست دهد.

محمد صلاح مصری ۳ بار و فیرجیل فان دایک مدافع هلندی برای لیورپول گلزنی کردند.

در دیگر دیدار آرسنال توانست با نتیجه ۳ بر صفر دیگر تیم لندنی فولام را شکست دهد.

الکساندر لاکازت فرانسوی اولین گل بازی را به ثمر رساند. گابریل با ضربه سر از روی ارسال کرنر زننده گل دوم تیمش بود و پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابنی نیز گل سوم را به ثمر رساند.

در ادامه این دیدارها یکشنبه چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازیها تاتنهام به دیدار اورتون خواهد رفت.

انتهای پیام